Chlpy na chrbte prosim odpiste

Príspevok v téme: Chlpy na chrbte prosim odpiste
peter2584

caute som strasne zufaly z toho ze mmam chlpaty chrbat cez leto som si to holil ale neviem ako to bude teraz... sa hambim niekde vyzliect vobec.
Pocul som o pristroji na trhanie chlpov pre zeny vraj sa tym depiluju nohy viete o tom nieco ???
alebo mam si kupit vosk ? chcem ho mat hladky a neviem ako funguje ten pristroj ci netrha len dlhe chlpy... prosim poradte mi

anonyimm

Ja mám vlastne rovnaký problém. Ono neide o to, že chlpy na chrbáte sú OK, ide o to že ich je \kúsok\ vela. No voskové pasiky, epilator či žiletky by v mojom prípade asi nepomohli.

Mám ale jednu skromnú otázku: :) Nevedeli by ste o nejakom salóne, v Bratislave, Košiciach alebo pokojne aj Trnave, kde by som nemusel minúť celý majland a chodia tam aj chlapi, resp. nikto aby som sa nemusel hanbiť?

siily

ja ti odporucam epilator, mam znameho co tak funguje a velmi si pochvaluje:) a imho urcite nie je pravda, ze si spravil velku chybu s oholenim!!

moisha

Baby nepíšte zas, že nech si to netrhá a nech to nechá tak, keď s tým nie je spokojný. My ak niesme s niečim spokojné, tiež dáme na rady necháme to tak, alebo si aj tak urobíme po svojom aby sme sa cítili krajšie, lepšie, atraktívnejšie? Podľa môjho názoru neviem, ak ich nemáš moc, tak skús depiláciu laserom, je to ževraj bolestivé, neviem koľko to stojí, ale vytrhnú ti ten chĺpok a nemal by ti narásť už vôbec... no neviem, uvidíš, čo je pre teba lepšie... aby si potom z toho nemal zbytočné komplexy, veď na svete je predsa krásne :)

peter2584

no hej ako ja tam moc chlpov nemam ale su cierne a moc su vidiet a su dlhe.... preto som si to minule leto holil ale asi si kupim ten strojcek kedze sa opat blizi leto , kde sa to dat please kupit ?