Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

sedmikraska

tak to sa mas, najradsej by som sa ku tebe pozvala a vysmarili by sme sa do bazena, musim sa pochvalit, ze som sa naucila znova plavat :)

krisha

Jajboli, ked moja pozitivna energia sa niekam vyparila a nezostal mi z nej ani kusok. Snazim sa velmi premahat a potlacit moju pesimisticku naladu, ako mnohokrat, ale nejde to. Budem s tym musiet nieco spravit, mam teraz dovolenku, tak sa pokusim dat dokopy. Chcem, aby mi bolo lepsie, ale nejde to.
Od svrtku som bola na Duchonke, boli sme sa previest na motorkach. Je tam celkom fayn priroda, a aj ked navonok som sa tesila a zabavala, vnutri mi bolo strasne. Na chvilu som sa sla prejst sama, trocha som premyslala, sadla si do travicky, zapalila...Ostala by som aj dlhsie, lebo som citila, ze to vypadnutie z Ba mi pomaha, no kvoli ostatnym pracujucim sa nedalo.
Pojdem teda dnes vyskusat ist von, sa prejst s tebou. Pekny dnik

Dr jajboli

Ale Krishka, bude dobre, ja to viem a cítim a zajtra sa niekam prejdi do prírody s Oliveríkom, objím nejaký zdravý strom a on ti dodá energiu. Aj ja sa takto chodím pásť do parku. Potom si sadni na zmrzlinku, pousmievaj sa na okoloidúcich ľudí a mysli si, že sedím s tebou, a aj na tej prechádzke, že som s tebou.Bude nám veselo, uvidíš.... No, teraz si myslíš, že mi fakt šibe, ale aj ja tak zvyknem vypnúť, že si predstavím, že si pri mne a iba sa tak sama pre seba popod nos usmievam. Veď ty si také slniečko pozitívne!!!!

krisha

mne sa ani mail pisat nechce Jajboli...Nieje to nic vazne, len mi nic nevychadza, v nicom sa mi nedari...proste na co pozriem alebo sa toho chytim, to sa pokazi. Ja viem, ze mi chces pomoct, viem ze bude lepsie aleja momentalne lepsiu buducnost nevidim..

Dr jajboli

čo sa stalo, pane bože? Ty si nikdy nebola takáto! Napíš mi na mail! Chcem ti pomôcť. Aj ty si mi veľmi pomohla, keď som bola na dne, teraz je rad na mne!Nechcem, aby si bola takáto!!!!!!!!!

krisha

Jajboli, ked mne je az do placu, nevladzem zit, len horko tazko prezivam z dna na den.
Oli rastie, neposlucha, trha, skriabe...ale aj tak ho mam rada