Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

Dr jajboli

Je mi ľúto, že ti je nanič. Poznám to veľmi dobre. Ja som tým prešla a veru aj prechádzam. Niekedy som šťastná, ked niekam vypadnem aspoň na nejakú opekačku, trochu sa rozptýlim, ale potom zase nastane depka. Nebuď smutná, lebo potom to trápi aj mňa. Zajtra bude pekný deň a ty sa budeš niečomu tešiť, ale to neviem čomu, ale ti bude dobre. Tak to cítim. Oliverko sa mi má ako? Iste rastie ako z vody, je zlatý, však?
Ale Keď nemáš náladu na písanie, tak sa nenahnevám, viem ťa pochopiť.

krisha

v pohode...nie som smutna len z dovolenky, ale celkovo zo zivota. Ale to je jedno, nechce sa mi to uz 2x vykladat. Sedmi prisla z dovolenky, bolo vyborne, len jej pokapali kvietky, Barbi sla na dovolenku do Trenc. Teplic, Jancecka chodi po doktoroch, snazia sa muzom o babatko, Mariaa ide tiez na nejake vysetrenia.

Dr jajboli

ahoj moja zlatá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jáj, už sa aj hambím, že som zanevrela ale ma ide z toho môjho PC roztrhať
Ako sa máš a Oliverko rastie? NApíš mi niečo, čo je nové?

Dr jajboli

ahojte! Je tu prosím niekto?
Niečo mám s PC a zase sa mi celý reštartuje, tak som sa s vami nevedela spojiť. Dúfam, že ste všetky v pohode. Čítam, že sa kde-kto chystáte po vyšetreniach takže vám držím palce, aby ste všetky mali dobré výsledky. Ja som s vyšetrovaním skončila. ID je zatiaľ v ľufte...:D Normálne si zvykám na domabytie, až mám strach, že sa niekde zamestnám a potrvá mi riadne dlho, kým prídem do švungu, ale dal by Boh, aby sa mi už konečne niečo trafilo.
Krishka moja, len tak letmo som čítala príspevky, chcela si na dovolenku a nevyšlo to, dobre som pochopila? Je mi to veľmi ľúto, lebo ty si určite tú dovolenku už zaslúžiš. Cítim, že si vyčerpaná, ale nezúfaj, lebo viem, že na ňu pôjdeš a bude ti lepšie, než by si predpoklada:::DDD
Jancecka, ty ideš na gastro? Tam by som mala ešte ísť, ale sa nejako bojím.Nie tej sondy, ale toho, že ak mi tam niečo nájdu. Žlčník už nemám a stále ma tam pobolieva tak čudne.Ani mandle už nemám, vybrali mi, keď som mala 38, ale... ešte raz by som už nešla-uf.Čím je človek starší, tým je to blbšie. Tak ale som sa rozpísala. Veľmi ste mi všetky chýbali. Pozdravujem vás!!!!!!!!

[zruseny12]

no,zalezi na dcere,lebo ja neviem davat fotky do PC,a nie len pletenie som chcela dat aj do kuchyne som robila obkladacky teraz chcem dorobit listy atd.ale neviem to sama a dcera je stale s kamaratkami...a vela veci som chcela dat...ale co uz asi ta stranka sa zrusi...

sedmikraska

takze Maaria pridas nieco nove na tu tvoju stranku o pleteni? ja som raz zacala pliest sal a zacala som a bol by pekne hruby, no nejak sa mí stale zacali stracat ocka a nemalo to ceno dopliest :D

[zruseny12]

sedmikraska,sak prave ja mam este sancu si to aspon jak tak zachranit,ked sa bude dat...ale vies ako sa mo do toho nechce?len viem,ze aj lekar je dobry atd.tak som kludnejsia...no,oci su tiez dolezite...ja sa citim,celkom ok,tak som zacala zasa pliest...

jancecka

krisha to je super :DDD
inak písala mi jajboli, že má už týždeň výpadok nejakú a nechce ju pustiť na toto forum, všetkých pozdravuje a všetci jej chýbame a zatiaľ nemá ešte invalidný vybavený, tak tak