Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

sedmikraska

jeeeej Jajboliiiik, ako sa mas krasavica? Ano, ano macicka uz bude domka, veeelmi sa na nu tesim, stale same mnamky nakupujem pre nu

jancecka

ja pracujem v mlyne, vlastní ho môj tatko s jeho bratom, robím v kancelárii ale nie ekonomiku ani účtovníctvo, moja práca sa týka reklamy, vyrábam visačky na múku,vizitky, brožúrky, letáky, vytváram internetové obchody na naše výrobky a potom vybavujem objednávky z týchto obchodov, obnovujem internetovú stránku, také blbosti :D a veru zabávač by sa zišiel, je tu docela nuda

Dr jajboli

Jancecka, ja by som aj rada k tebe nastúpila, čo vlastne robíš, ja som nejako zabudla. Alebo by som tam u vás robila hlavnú "zabávačku" samozrejme za nejaký ten malý "bakšiš" :D

Dr jajboli

to veru nie je o ničom, ale to je o rozum! Dnes som práve snorila na stránke min. práce a čítala som tam, ako zvýšili niektoré príspevky v hm.núdzi- o 20 SK! JA som zvedavá, či by tých 20 sk pokrylo všetky výdavky pánom poslancom, ktorí schvaľujú zvyšovanie príspevkov o 20 sk. Dobre sa im tam hovorí.

jancecka

ja by som ťa chcela :DDD si milá, si vtipná a ako sama vravíš veľa toho vieš, mám kamošku, ktorej mamina má 41 rokov a nechcú ju zobrať do roboty, vraj je stará D: je to o ničom

Dr jajboli

dakujem ti za mailíky, ale velakrát ich neviem ani pozrieť, už aj teraz ma vyhodilo, stále sa mi reštartuje ten hlúpy PC alebo len tak z ničoho nič mi zhasne obrazovka a stroj sa ani nepohne

Dr jajboli

aká by som ti bola vďačná, keby to bola pravda, ale si zabudla, koľko mám rokov a mna už nikde nechcú... a veru som taká šikovná...:D

Dr jajboli

Čítam, že sa sedmikráske vráti už konečne mačička, to sa teším s tebou, lebo viem, ako to je, ked si na niekoho zvykneš a ešte také nevinné zvieratko, ktoré sa nevie ani obhajovať, brániť, pýtať, proste nič, lebo nevie chúďatko rozpráva, len mňaukať a psík štekať a fuňať. Aj Krishin Oliverík je veľmi roztomilý a také má milé ale smutné očičká, je na zjedenie.
Čítam, že Mária -ty si bola na gastre a čo ti zistili? Aj mna to čaká, lebo aj keď je už žlčník von, stále ma tam niečo niekedy tak tupo bolí, či tlačí, či pichá, či čo.
Barbinka si užíva na dovolenke?
Schelly, čo je s tvojim saxíkom? Už si niečo zohnala?
No, čo sa mňa týka, teraz som celkom v pohode až na tú ... prácu, ktorú sa mi nedarí nájsť a ID, ktorý tiež nevyzerá ružovo. Nuž, takýto je život. Raz je človek hore a raz dole.

Dr jajboli

Ahojte všetky!
Ospravedlňujem sa že som nebola na "obzore", no neviem čo mám s PC a keď idem na "zdravie" stále ma vyhodí.Ani maily si neviem pozrieť veľakrát. Už ma ide poraziť. Teraz rýchlo píšem ale asi na etapy budem, lebo ma zase vyhodí.