Oreganovy olej

RNG

5% oreganovy olej na plesne na nechtoch, natierat raz az 2 krat denne.
Podobne pracuje aj 1-2% roztok GSE a nema tu silnu oreganovu vonu(ako pizza)

plesenka

RNG, prosim Ta, ako to treba pouzivat na plesne na nechtoch < staci si potierat nechty s roztokom s oreganom ? ako casto?
dakujem

RNG

Na boku mas moju reklamu Google pod Doplnky vyzivy(RNG), klikni na nu a mas odpoved, teda ked mas zaujem to kupit z mojich obchodov

RNG

Nuz ja ho osobne pouzivam uz dlhe roky, takmisto cela moja rodina a hromada priatelov, ktorym som ho poslal. Samozrejme ze ho mam aj v mojich obchodoch, zatial len vo forme zelatinovych toboliek, lebo ked ho nakvapkas do vody, zostane plavat na povrchu a stipe v hrdle priserne(korenina)
Niekedy je ale dobre si nechat "vystipat" nakazene hrdlo a mandle, preto asi budem dovazat aj terkuty oreganovy olej. Zatial sa tobolka da prepichnut a vytlacit do vody, ked si niekto chce extra dezinfikovat hrdlo alebo pouzit oreganovy olej(zriedene 1:20)na plesne na nechtoch.

RNG

ASLO je cislo, ktore je spojene s streptokokovymi infekciami. Nie je velmi presne, ale ja by som pre istotu bral GSE, 2x30 kvapiek denne do pol litra vody aspon tyzden pre istotu.
Pripadne aj oreganovy olej, 3x300 mg, tak isto pre istotu.
Oboje su velmi ucinne na streptokoky aj ine infekcie a su to len potravinover doplnky, takze ich mozes bez obav brat kedykolvek.
Predpokladam, ze ta zdravotna prehliadka bola z nejakeho dovodu, nejakych problemov.

kikimora

Dobry den, chcela by som sa spytat p.RNG ohladom mojej 17-r.dcéry. Pri prev.zdr.prehliadke jej zistili v krvi zvysené ASLO - hodnoty okolo 800. Má byt do 200. Co nám poradíš na zlepsenie. Vopred dakujem za odpoved