Oreganovy olej

RNG

Na zdroji a znacke nezalezi, ale na ucinok musis dostat do tela 3 x 200 mg carvacrolu. A aby si si to nevedel vypocitat, vyrobcovia to ucinne maskuju , napr bezne je tvrdenie ze v oreganovom oleji je 80% carvacrolu, ale ten je tam zriedeny az vyse 3:1 olivovym olejom. Osobne pouzivam kapsule, entericky pokryte z firmy NOW, kde je jasne napidane, ze obsahuju 180 mg oreganoveho oleja z ktoreho je 55%, tj 100 mg carvacrol v kazdej kapsuli. Tieto kapsule sa rozpustaju az v crevach,. tj nepalia usta, hrdlo ani zaludok.

zuzaqa

Dobry den ,chcem sa opytat co hovorite na tento....Wild Organic Oregano Oil 80% Carvacrol? hlavne na tie zenske ho potrebujem....

lenoch

dobry den mam dotaz mam v tom trosku gulas....tablety od firmy now maju obsaH 55% TEJ UCINNEJJ LATKY A BOLO PISANE,ZE OBSACH MA BYT APON 70% , tak neviem ci to staci...mam chlamydie vaginalne ..liecby antibiotikami 3x, vaginalne cipky...stale zle vysledky....ako ist na tu pliagu prirodnou formou? aplikujem si kokosovy olej,ale to zrejme velky ucinok mat nebude....dakujem :(

RNG

Pozri cez Google.sk pod rng, chlamidia.
Ale definitivne budes potrebovat NAC, serrapeptazu, extrakt z olivovych listov,. pripadne extrakty ako samento, burbur, coumanda a banderol. Vsetky tieto maju ucinok na rozne formy vnutrobunecnych parazitov, vcitane chlamidii a borelioz, tiez roznych mykoplaziem a L-foriem.
Priprav sa na dlhy boj!
Inac chlamidia pneumoniae znizuje imunitu a napadnu ta aj rozne ine choroby, ktore by telo inac vedelo zvladnut.

Simona1234

Dobry den, RNG, velmi pekne by som Vas chcela poprosit o radu.
Boli mi zistene plucne chlamydie, vysoke hodnoty, trapi ma drazdivy kasel uz 2. mesiac. Citala som tu Vase rady, len uz v nich mam trochu chaos. Bola by som Vam vdacna, ak by ste mi poslali na mail phoebee@post.sk ake prirodne pripravky by som mala uzivat, pokial mozno aj konkretnu znacku a davkovanie, dokazem si to objednat aj zo zahranicia. Vopred dakujem.

enrich

Na spomínanej stránke Swansonvitamins.com je veľmi vysoké poštovné okolo 23 dolárov.
Objednávam z hoogle.sk extract z olivových listov ale v kvapkách. Oreganový olej značky NOW je dosť silný a za výbornú cenu. Ako by sa mal užívať ako prevencia keď obsahuje 75% oreganového oleja?

RNG

Reklamu maju vybornu, az prehnanu, ale obsah a navody na pouzitie su slabe.
Davka ucinnej latky , carvacrolu, z oreganoveho oleja totiz musi byt
3 x 200 mg na vyhubenie candidy.Tolko mas v 3 x 2 kapsuliach, enterickych, takze nepalia, oreganoveho oleja firmy NOW.
Tak isto maju slaby pordukt na extrakt z olivovych listov, ten ich NOW ma 6% oleuropeinu v 500 miligramovych kapsuliach tj jedna kapsula ma len 30 mg oleuropeinu.
Intenzivna davka je 3 x 300 mg oleuropeinu, dlhodoba udrzobna 2 x 150 mg oleuropeinu.
Na to by som radi objednat silny vyrobok zo Swansonvitamins.com, kde je v jednej kapsuli zarucene 150 mg oleuropeinu.