Oreganovy olej

allai

Tiež tam nakupujem. Ten lacnejší je silnejší ako z tých drahších. Mám ich odskúšené.
Čo mám teraz veľmi dobrú skúsenosť s oreganovým olejom. Všetci okolo nás trpeli akousi črevnou vyrózou, no ja a deti, ktoré ho užívame NIČ. Je to super.

bc.iva

Arganovy olej musi byt husty,zlty,ja s nim v salone robim masaz tvare krku a dekoltu,je krasne vstrebatelny,100ml stoji 45 euro...ak mate zaujem rada vam poskytnem kontakt....0911987564

RNG

Uroval manosa akut hovori , ze ma 750 mg na tabletku D-manozy. Takze dospela davka, 3 gramy kazde 3 hodiny znamena 4 tabletky kazde 3 hodiny, a nie to co vyrobca hovori. "urcena davka sa nesmie prekrocit", hahaha. Ved sa jedna len o druh cukru, preco by sa nemohla prekrocit?
Osobne davamprednost cistemu prasku D-mannose,ber tabletovacich pridavkov(e-cka) ako ma napr Now Foods, kde mas napr 85 gramove (3 ozs) balenie predavane pod 21 dolarov, cez Iherb.
Tie pridane PAC to trochu komplikuje, lebo neviem kolko PAC clovek za den znesie. Ja som nikdy nezobral viac ako 2 x 300 mg.
Inac ucinna latka brusniciach nie je antioxidant Proantocyanidin ako pise firma Valosun, ale antimikrobialny berberine.
V davkach 3 x 1000 mg je berberine velmi ucinny na crevne aj urinarne nakazy.

cia283

No to som si ani nevsimla,ze to nieje olej...a ani by am to nenapadlo kedze popis je rovnaky....tak to dakujem za upozornenie...a co hovorite na probiotika candistop???snazila som sa najst nieco kde by bola aj bulgaricus probiotika....a ta d manosa s propolisom je v tabletach tak neviem ze tie 2 tablety denne kolko maju gramov...kolko tabliet by som mala uzivat???

RNG

Ako som povedal,vyrobcovia obvykle odporucaju prinizke davky, na vymytie nakaz z urinarneho systemu treba pre dospelych 3 gramy(lyzicka) D- manozy kazde 3 hodiny.
Pre deti podla pomeru ich vahy k dospelej(zober 70 kg dospelu vahu), davka je samozrejme mensia.
ACC je odhlienovac/odmaskovac. Mnohe infekcie sa nedaju znicit, lebo su zamaskovane, takze na znicenie ich treba najprv odmaskovat.
Oleuropein je ucinna latka v oreganovom oleji.
Na dospeleho treba davka 3 x 200 mg oleuropeinu.
Odporucam najma rntericky pokryte kapsule, so zarucenym obsahom carvacrolu, ako najdes napr vo vyrobku firmy NOW Foods, oregano oil capsules.
Arabinogalaktan ja osobne kupujem zo Swansonvitamins.com v praskovej forme, co si miesam do vody na pitie.
Ale predavaju ho rozni ini vyrobcovia

cia283

Dobry den pan RNG chcem sa opytat na oreganovy olen od firmy now.Su 2 180mg a 450mg.Niekde som citala,ze lepsi je 180mg,ale uz neviem kde no ten 450mg ma lepsiu cenu a chcela by som si ho objednat,len neviem ako ho mam davkovat ked 180mg treba 3x2...Viem,ze uz to niekde bolo,ale neviem to najst a chcem sa Vas opytat este na probiotika candistop co na ne poviete?Nechcem moc objednavat zo zahranicia tak koli tomu sa pytam.A d manosu som nikde nenasla iba rozne tablety tak uvazujem o tychto PM D-MANOSA s propolisem.Co si o nich myslite,alebo su aj lepsie podla Vas?A mam si ich davkovat ako je napisane,alebo viac tabliet?Voped dakuje

jennyk

RNG dakujem za odpovede. Mozem to teda takto zhrnut? Takze na plesen v crevach by pomohli mojej dcere probiotika, staci ked jej davam probiotika bifoval 2x denne, inulin z korena cakanky,davam jednu tabletu denne co obsahuje 1150mg inulinu. Prosim Vas ktory vyrobok obsahuje arabinogalaktan,neviete mi poradit, kde sa da zohnat?

Na mykoplazmu pomoze oleruopein, prosim vas ako sa u nas k nemu najlepsie dostanem?

Na streptokoka v mocovych cestach Uroval Manosa - nasla som www.adcc.sk
Pisu, ze deti do 12 rokov jedno vrecusko denne... Mozem jej to dat?

Prosim a to ACC pomoze na co, na znicenie akej bakterie?ale aj tak som to nenasla na nete :o(, vyslo mi iba ACC long na kasel, ale ten nastastie teraz nemame. A nie je mala ani zahlienena, len ma taky prechladnuty hlas. To ACC by pomohlo na toho streptokoka a mykoplazmu v nose?

Prosim Vas co je vhodne na parazity?
A to koloidne striebro co jej kvapkam do nosa a davam aj uzivat 2x denne pomoze na nieco?
DAKUJEM VELMI PEKNE za odpoved, prepacte, za VAs takto zatazujem, ale uz som naozaj zufala, lebo malej sa stale tie prechladnutia vracaju...A cakame teraz babatko, tak by som ju chcela vyliecit, aby aj babatko nebolo chore. DAKUJEM este raz

RNG

Jennyk, neviem ci je to este povodny, ale dosial tvrdia, ze to kupuju ako povodny z firmy BioChem research vo velkom a balia do malych flasticiek. Nuz neviem nakolko sa da predavacom verit....
NAC(N-acetyl cysteine), na Slovensku hladaj pod ACC maju aj v lekarnach ako odhlienovac-liek teda farmaceuticku verziu, aj v doplnkovych obchodoch ako potravinovy doplnok(lacnejsi a spravidla cistejsi, tj menej e-ciek)