The new start:)

diannka11

katikka tym sa netrap. nemozme si predsa odopierat na co mame chut, lebo potom by si si dala tak ci tak. a mozno 2naraz. takze 1 je v pohode. ja som si na ranajky dala aktiviu jogurt tvarohovo-vanilkovy a na obed cestoviny so zeleninou, juuuj take fajne to bolo. baby, co si myslite o detskej vyzive?? lebo ja ju zboznujem:))))

coleet

ahojte :) tak aj ja som trosku vcera zhresila dala som si tycinku mars, musela som bo mala som skusku a potrebovala som nieco na ukludnenie, ale inak celkom fajn, dns sa chystam korculovat a zahrat si voleyball, tak dufam ze mi pocasicko bude priat... a vy co a ako?

zuzanely

Diannka, no tak to hej, je celkom malá :) A tá čoko, to je v poho! Hlavne, že sa máš super!! ;) Ja inak celkom OK, dnes som si na raňajky dala musli s mliekom ... to mám rada a naobed bude kapustnica :D len zajtra máme menšiu oslavu, tak mi držte palce aby som sa krotila !!!

diannka11

zuzanely, vsak fidorka je v pohode a je mala, horsie by bolo kebyze si das celu milku cokoladu, ako ja:DDDDD ale citim sa super:))) a ako vam to zatial ide vsetkym??

diannka11

cauky baby. ja som tu uz tiez 2 dni nebola:( a normal mi to chybalo, napisat dakomu, co som pojedla a tak. celkom sa drzim. ja som sa tiez rozhodla ze sa budem vazit tak v nedelu vecer. tak som zvedava. a vitam nove clenky tiez:))

katikka

Ahojte baby nebola som tu dva dni, lebo som mala fofry v skole..Ako pozeram tak sa vam darí :) zuzanely a dianka len tak dalej a vítam aj nove členky:) Ja som na tom celkom v pohode..uz vobec nepapam sladkosti a ani pecivo..ale radsej sa nevazim, aby som sa nesklamala..Odvazim sa az v sobotu..Tak pekny vecer prajem :)

zuzanely

To je tak s každou dietou, ak ju nedržíš celý život tak to nie je na nič platné, lebo to má jojo efket, aj ja som držala 90 dňovú a za dva mesiace som schudla 10 kg, ale do pol roka sú naspäť... :( treba si zmeniť životný režim NAVŽDY a nie len na 90 dní..