The new start:)

coleet

ahojte baby :) aj u nas doma vedia ze chudnem aj ma v tom podporuju :) jaj dnes je tak krasne vonku ja som sa uz doobeda bola aj dve hodinky korculovat zachvilku si idem zahrat voleyball tak sa tesim, rozhodla som sa ze od zajtra budem chodit aj cvicit lebo doma samej je to nudne tak sa uz tesim hlavne nato aby kylecka sli ryyyychlo dole
:)))

diannka11

zuzanely a kde si ho kupila?? kupim ho aj v bale? ten chebik. pocujte baby ja som citala, ze ak povies niekomu blizkemu ze chdnes(napr.doma) tak budes mat o 100% vacsiu volu. tak ja som to povedala o¨tcovi, samozrejme ten mi neveri, tak sme sa stavili a teraz to chcem este viac ako predtym a som rozhodnuta uz VOBEC nejest sladke a pecivo:) tak drzte palce:))) dakujem:-*

zuzanely

Mojej mame sa našťastie nechce piecť :) Ale dnes má oslavu tak piekla včera koláč, ale k nám rpíde toľko pažravcov, že to aj tak pojedia oni :D ale tak aj ja si apsoň jeden kúsok dám :) Inak jedli ste už ražný chlieb, taký čierny kúsok je horký, predávajú ho v malých balíščkoch a krájaný :) Ja som ho mala na raňajky s tuniakom, mňaaa :)

diannka11

zuzanely presne toto. ze by nemuseli vypekatt, ale u nas doma mam takych pazravcov. oni by sa kolacov nevzdali:DDDD

zuzanely

Ja som dnes v pohode, práve večeriam krabí šalát :) Tie výživa ma mrzia, keď ich máš tak rada, ale tak z času na čas ti jedna malá nezaškodí! A baby, vedia vaši doma, že chudnete? Bo ak áno, tak by nemuseli naschvál vypekať koláčiky!

diannka11

jooj, skoda a ja som si dnes 4 kupila:DDDDDD no nic, dam sestre... fnuky...:((( nevadi, joj baby normal dnes som sa drzala, ale teraz som spraskala 4 kusky jablkovej strudly:(((

coleet

no ja by som asi detsku vyzivu nejedla, je to fakt fajn, ale dost sa od toho pribera si myslim, radsej jogurty alebo ovocie...

achka

ahojte babenky,zlepsim vam naladu-co som ja vcera vyvadzala...som zjedla 2 cele milky,neviem,co mi bolo,to som nespravila X rokov,juuuuuuuuuuuj