The new start:)

katikka

AMY389...ty ked nevies co mas pisat tak radsej ani nepis..Nikto ta o tvoje sproste rady ani pripomienky neziada..

amy389

sak vy sa tu navzajom deptate a su tu popisane niektore take nezmyselne veci ze az nechapem :( najprv si nieco pozistujte a potom tu mudro piste sak niektore ani nemate sajnu o com kecate

diannka11

zuzanely, ale ked ja uz zufala som skoro.. su dni kedy sa drzim je mi super, ale inokedy sa tak prezerem ze az.

zuzanely

BABY!!! ZIADNE DIETY!!!! AK JU NEBUDETE DRZAT CELY ZIVOT NIC VAM TO NEDA, LEN NABERIETE NA VAHE RAZ TOLKO... VERTE MI! TO VAM POVIE KAZDY LEKAR!

diannka11

juuuj baby, ja tiez hrozne chcem aby klesala rucicka asa dajako zastavila. ste uz daco schudli?? juj katikka ja tiez sa zacinam pomaly nenavidiet:((((
ale musime sa zapriet ked chceme byt kocky!!! a fakt ma prestava bavit ze najprv sa drzim a potom to pokaslem. idem do toho naplno. dak drzte prsty. diky moc. a drzte sa baby:)

zuzanely

Presne, JANCECKA povedala dobre, chceme dobre vyzerať nech máme hocikoľko kíl, a dobre vyzeráme len vtedy ak sa aj dobre cítime :) Netrápte sa tím že ručička na váhe je stále na rovnakom čísle :) Je vždy lepšie ak je stále na rovnakom ako keby mala byť o ničo vyššie ;o)
Stravoavcí plán... no najdôležitejšie sú raňajky, fakt!! Zdravé a vyvážené, desiata, obed, olovrant a večeru nevynechávaj! Urči si hodinu do ktorej budeš najneskôr jesť! Ale papaj zdravo na večeru, nejaký šalátik alebo tak :) vitamínová bomba a podobne.. VEĽA PI! Ja vypijem aj 5 litrov denne .. pijem stále aj keď nie som smädná a tak by sa to aj malo...
Inak ja mám už dva týždne tú istú váhu a aj sa stále hýbem a jem zdravo... Držte sa baby !!!! Veríme si!!! :o)

jancecka

aj ja chcem začať, zdravo sa stravovať, do fitka už chodím, ale dokopte ma k zdravej strave, nie nejaké nezmyselné diéty, odporučte mi stravovací plán D: kto sa v tom vyzná? Prosím, a nejde mi o to aby sa ručička na váhe kývala smerom na dol, ja len chcem dobre vyzerať a je mi jedno či budem mať 80 kg alebo 45kg

coleet

ahojte, baby no ani u mna sa ta rucicka mooc neposuva dole, a pritom cvicim takmer kazdy den, a uz aj zdravo sa stravujem. :(((