Prvé milovanie

radaaanadzlato

opi jeho na mol a ty len trošku on si to ze si krvácala pamatat nebude a ty uz budes skusenejšia he no nie?

chenelle

drobculik,odkaz jej,ze este nech si zopar rockov pocka,je zasrane dieta..a ked nahodou otehotnie,tak nebude mat problem len ona,ale aj on...je na to fakt primlada a velmi

neverim

kokos to co je? 15,14,13...ta hranica akosi rychlo klesa...to aby som sa bala ze moja 10 rocna sestra bude mat sex skor ako ja (19)...13 je este pod zakonom, nech chlapec nepokusa stastie, ked zjavne na to nejsu obidvaja vobec pripraveni...

drobculik....

ajoj.....mam kamosku a ta chce spat so svojim 15 rocnym chlanom...ona ma 13...a pyta sa ma ci by to mala urobit..ale ja jej nefim odpovedat aj ked si myslim ze je na to skoro ale ona si to nemylsi....jej frajer mi napisal ze sa boji ci jej tam vodej jeho penis...prosim vas mozete mi poradit...chcem to vyresit lebo ma to aj samu dost zaujima.... a ete neco kamoska mi pofedala ze ked to robila prvy krat bolo jej to neprijemne a ze ju to strasne bolelo....je to pravda???

otto

cital som,ze sa moze aj penis zalomit v partnerke.bojim sa toho,u nas sa to stalo jednemu a museli volat lekar.pomoc a obidvoch ich takych spojenych odvazali na nosidlach do nemocnice.no hanbil by som sa,tak to nechcem zazit.kedy sa to stane a co proti tomu robit?

dina

Diky za rady stainless, no samozrejme ze by som priatela nemenila ved ho milujem, stupidnejsiu radu som este necitala
:-)) ale tvoje odporucania su naozaj k veci tak ti velmi pekne dakujem.

stainless

Dina, prvykrat ked uz to dotiahnete do konca,ti to pride zvlastne a zaujimave, a mozno aj nie, podla toho, co ocakavas. Ked sme to s priatelkou prvykrat skusali, tak to bolo pekne dlho pomaly, predtym bola samozrejme predohra (ta je vzdy, mnam mnam :)). Ta musi byt, je prijemna a zaroven sa zena vzrusi (najlepsie tak,ze sama budes chciet ist na to, vtedy budes najmenej vnimat neprijemnu stranku -bolest) a zvlhne, co je podstante, inak pouzi gel ako radia ini. Ak pouzijes gumak, tak najlepsie ten extra lubrikovany (napr Durex ExtraSafe). Prosto sa to musi smykat. Ked uz pojdete na to, tak najlepsie je poloha on lezmo, ty na konika. Skusali sme pri tom aj este dalsie dve, ale pri prvom sexe je problem podla hrubky blany, tam vobec vercajg vopchat. Nezda sa,ale je pevna. Najlepsie spravis, ked budes sama nasadat a ked ta to zaboli, zdvihnes sa, postupne budes pritlacat a takto postupne sa pretrhne. Ak budes krvacat, nezlakni sa :)
A, samorejme, hygiena musi byt aj pred aj potom. Priatela urcite nemen, bude to totiz boliet s kazdym na prvykrat. Mozno trosku aj druhy a 3krat, lebo blana ma tiez schopnost sa trosku zacelit. Neje pravda, ze vo vyssom veku to boli menej ani ze s HAK to boli menej. Proste to +-boli,lebo sa trha kvazi koza. Pomozu akurat bobule proti bolesti, ak to bude stale boliet, mozes pred sexom skusit tie.