Prvé milovanie

dina

Tak teraz neviem koho mam pocuvat,kazda radi nieco ine ale poviem k tomu tolko keby som ho predtym spravila tak on uz sex nepotrebuje moj je proste taky ze sa spravi a potom mu uz nic netreba.Takze nemozem ho vyhonit predtym bo potom nebude ziadny sex :-))asi je to strasne netypicky chlap ale aspon ma neuhana do sexu jemu staci ked ho spravim rukou.Mamka postkova ale tiez si myslim ze toto ako pise sii robi kazdy a blana sa aj tak pretrhne.Mozno prvykrat sa spravi predcasne ale sak nevadi my sme obaja zmiereni s tym ze to zo zaciatku mozno nebude nic moc ale tak naucime sa,nie?Su take zeny ze sa im blana roztrhne az po porode ale nie kazda je taka.Ale inak dakujem za rady.

sii

mamkapostkova: ja som mala taky isty problem, a partner tiez bol neskuseny ako ja, ten kondom tam je od toho aby do nej nespravil a stlmi aj zvrusenie, lebo cez kondom je to trosku ine. No to je jedno v kazdom pripade rychlo by som to nerobila. Ale kazdy ako chce

mamkapostkova

toto čo vám radi sii môžete urobiť iba s partnerom,ktorému stojí dlhšie a netečie hned, alebo je už starší a skúsenejší

mamkapostkova

dievčatá nepočuvajte sii-ona nevie čo hovorí. Ja som Váš problém zažila a až na porodnici sa mi blana uplne roztrhla. Vždy ma to pri sexe bolelo! Ked predohra, tak ho partnerovi najprv vyhoňte, lebo prvý krát ked sa vás dotkne, vytečie ihned, takže ked bude strkať dnu cez blanu už bude mať mäkký a blanu vam neprethne. A potom to urobte rýchlo. Ked vidíte že je tvrdý, šupnite si ho rýchlo. Pritom sa poriadne roztiahnite a šup. Blana bude fuč a možete už potom mať predohry a milovanie koľko chcete.

kvetka

no dina ja mam taky isty problem ako ty.a to uz s priatelom chodim 2 a pol roka a stale nic.a on pedtym nemal este dievca takze no ved vies si to predstavit.ale podla mna to roztrhnutie panenskej blany by ta nemalo az tak boliet.ved ak ste uz predtym, skusali dake veci... no a vraj proti bolesti pomaha dost velmi lubrig/kacny gel.a hlavne co mne ludia radili je citit sa uvolnene.a prvykrat to nerobit radsej s kondomom ale inou ochranou.no neviem.ja to tiez nemam este za sebou.drz sa.pa

sii

co by som ti radila?? Radila by som vam super dlhuuuuuuuuuu predohru oral atd. Ked budes totalne mokra a od vzrusenia nevediet co dalej tak nech sa o to pokusi velmi pomaly a citlivo a tak dlho s prestavkami (v tebe) az kym ju nepretrhne. Musis sa roztiahnut. Rychlo by som to nerobila. Ja som to tiez robila velmi pomaly. Nech si da kondom (v pripade ze by sa spravil) a pouzite na neho lubrikacny gel. Pojde este lepsie

dina

sii ale ja som chcela vediet ci je lepsie tu blanu rychlo pretrhnut teda prudkym pohybom alebo ist dnu postupne ale ked my sme to tak skusali a dost to bolelo tak neviem ci neni leopsie zatat zuby a rychlo to tam smyknut dnu ked uz bude tesne pred blanou.Co by si mi poradila?