Prvé milovanie

mamkapostkova

dobre že sa pýtaš. My sme s mojím mužom začínali ako hlupáčikovia a on bol taký jemný a citlivý, aby ma to nebolelo, že vždy len po trošičke strkal ďalej, resp. začal strkať a keď ma to začalo bolieť, hneď som reagovala a musel ísť von.Bežne sa stalo, že on sa urobil ked sa ma iba dotkol so svojim penisom, už mu tieklo. Takže moja drahá!
najprv si bud istá, že on sa neurobí práve vtedy, ked ho bude strakť dnu a radšej mu ho PRED tým rukou vystriekaj. Normálne surovo mu rukou hladkaj, kým sa celkom nevystrieka. Potom asi mu ho umy, alebo poutieraj a asi po 5 minútach si ho strč. Lepšie je tak aby si naraz mykla aj keď on bude iba držať. Lepšie bude, ak on bude na chrbte a ty si ho tam sama nasadíš.

dina

Dik za radu ale ja sa praveze neviem zbavit toho strachu a tiez som chcela vediet ktora poloha je na prvy sex najvhodnejsia a ci na to treba ist pomalsie alebo ked uz ide vniknut tak spravit prudsi pohyb asi sa blana hned pretrhla?

vera

Ahoj hlavne nemysli na bolesť a plne vnímaj svojho partnera. neboj sa, nie je to také strašné ako to mnohý hovoria... a to čo robiť? to čo je príjemné obidvom a čo cítite to robte...