Prvé milovanie

duduška

Čaute baby !aj ja som mala taký problém, ale my sme sa aj vzali. DVA ROKY sme sa len maznali a navzájom si to robili rukami a palcami. Bolo to taktiež nádherné. Postupne sme sa prepracovavávali až do normálneho sexu, ktorý sme kombinovali s mazlením. A poviem Vám, že NIKDY TO NEĽUTUJEM. O blanu ani neviem, kedy som prišla, lebo pri nadržanom mazlení to proste samo prišlo aj odišlo. Aj dnes po 15 rokoch manželstva nám to chutí každý deň!!! a keď zmeníme miesto (les) aj 3-4 krát!! No dnes pravda sme už ďalej ale bez mazlenia by to asi nešlo....pokračujte v tom ďalej, nebudete ľutovať neskôr.......

dina

ahoj kvetka no jasne ze by som ho nevymenila ved on je naj chalan akeho poznam,s nikym som nebola taka stastna ako s nim a palcovat ma skusal len raz ale tak vies sme boli obaja kus nervozny z toho vsetkeho predsalen este s takymi vecami nemame skusenosti.No tak my pouzijeme kondom lebo ja nemienim brat HAK, je to riadny zasah do organizmu brat tabletky nech kazdy vravi co chce.Mam 21 rokov a inak chcem sa spytat vy ste uz skusali sexovat a nedarilo sa alebo ako?Lebo my sme sexovat este neskusali a ako som spominala tak sa s tym ani neponahlame.

kvetka

jeeeezisi maria,jasne ze nemen farjera.to je co za blbost?ved sa lubite.a inak dik ze si odpisala dina.a aku ochranu vy pouzijete ak mozem vediet?kolko mas rokov?pa

dina

Ta cosi kk ved moj priatel je uplne uzasny v ziadnom pripade by som ho nevymenila a je normalne ze to boli ked nie som uvolnena a mam stiahnute svaly z toho ze sa bojim bolesti.Ked sa uvolnim a nemyslim na to tak je to uz lepsie.Neviem ci si citala pozorne ved ja nemam bolest pri sexe ved som este panna tak preco by som ho mala menit?Nikdy som nepouzivala tampony ani nic ine som tam nemala tak jasne ze sa bojim bolesti.To nie je dovod na zmenu partnera takto by som sa bala s kazdym ak nie viac.Moj partner je mi v tomto velkou oporou a ma so mnou trpezlivost...

kk

Mila dina, moja rada znie jednoznacne a to - vymen partnera!!To co ty som riesila aj ja vo svojom vztahu a ver, ze chyba nieje v tebe (ze ta to boli) ale v nom.Ver mi, viem o com hovorim.

dina

no to je sranda Kvetka :-) ja neviem ci je moj je taky zeby sa mu uz nepostavil to asi neni ten pripad ale on proste uz ked je spraveny ta nic viac nepotrebuje preto to robime tak ze najskor sa venuje mne a potom ideme nanho bo keby to bolo naopak tak ja si na svoje asi nepridem xixi.Tak kvetka ked sa bojis tak este pockajte darmo ze ste tak dlho spolu ale sak to neznamena ze musite mat spolu sex nech si mysli kto chce co chce.Nam s frajerom ten sex teraz az tak nechyba,my sa zatial mazname a tak a nam to staci zatial :-)

kvetka

:-) nie su nasi frajeri dvojicky?lebo to ti vravim moj je takyyy isty.tiez mu staci len rukou a klasicky to tak robime.a tiez potom sa mu uz nepostavi takze tieto rady nie su asi pre nas vhodne...ja sa skor bojim ze sa mi tam nedostane a tiez ze to bude boliet:-( a chceli sme to skusit tento tyzden ale zase sme sa bali a neodhodlali.alebo mozno naozaj nie sme pripraveni... napis este a ahoj.vela stastia:-) kvetka

dina

Ahoj Kvetka no ja som s priatelom polroka,my sme si povedali ze so sexom este pockame ved naco sa ponahlat ako pisem vyssie tak mojmu napriklad staci ze ho spravim rukou jemu je jedno ci sa spravi honenim alebo sexom no ale sme chceli aby ma skusil vypalcovat a nastal problem ze ma to bolelo tak preto som zalozila tuto temu lebo sa bojim ako to bude boliet ked uz palcovanie je take,vies.