Potenie rúk! Má niekto skúsenosť?

Príspevok v téme: Potenie rúk! Má niekto skúsenosť?
lucuša

Mám problém, ktorý sa týka potenia rúk! Či leto, či zima furt ich mám mokré. Umyjem si ich a za moment, stačí, keď dačo chytím do ruky zas sú mokré. Ale sú aj chvíle, keď ich mám zas naopak úplne vyschnuté, ale to mi vôbec neprekáža. Dokáže mi niekto pomôcť s týmto problém... Má niekto skúsenosť???

senoritta

mne dezodoranty nepomohli...mala som aj sprej Odaban kúpený originál na toto v Nemecku. To totiž nie je bežné potenie..nestačí tam len upchať póry. To treba liečiť zvnútra alebo dať odstrániť sympatický nerv. Tiež som o tom dosť prečítala. Aj o operácii. Dokonca som komunikovala s človekom, ktorý to má za sebou. Väčšina sa prikláňa k tomu lepšiemu. I keď sa môže objaviť kompenzačné potenie.. vždy je znesiteľnješie inde ako na rukách. Ja sa napr. v lete okrem rúk a nôh,pazúch ( normálne potenie) nejak veľmi nepotím. Netrpím nadváhou. Mám 161 cm a 49 kg. Tiež sa ešte vykonáva operácia, kde nerv "zaseknú" svorkou, čiže ešte žije a vtedy sa to kompenzačné potenie nemusí objaviť. Mozog totiž má stále pocit, že potí ale nerv už toľko potu neprepúsťa. Drží ho svorka..táto operácia je návratná.

jaaaa

Prosim vas kto mi pomoze ako sa mam vyhnut poteniu ruk.Je to velmi neprijemne a najmä v skole,v autobuse.Doma sa mi to vobec nestava.Neiem cim to je sposobene a ako sa tomu vyhnut.Rada by som bola mala suche ruky,ale neda sa to.Prosim poradte.Pomoze mi kazda rada od VAS.Dakujem velmi pekne:Velmi si to vazim.Piste......

mirka 23

Kamarát bol na operácii a pochvaľuje si. Strašne sa mu potili ruky, má takú prácu, že je v kontakte s ľuďmi, a pred tým mu kvapkalo z rúk, teraz nič. Ale prenieslo sa mu to do oblasti brucha. Potí sa na bruchu. Takže či ísť na operáciu - musíš sa rozhodnúť sama, či ti to veľmi vadí.

fgf

senoritta, v ziadnom pripade nechod na operaciu...mam o tom uz nieco precitane(aj ja som na nu povodne chcel ist)
odporucam skusit ionotoforezu

senoritta

Ivka 1 ďakujem ale toto mi nepomôže. Toto je hyperhidroza, nadmerné potenie..dávala som si aj vichy kúru, už ju beriem 2 mesiace a nič..keď to na mňa príde tak sa skrátka potím. Už som zúfalá.

Ivka 1

Senorita skús deodorant na prírodnej báze, má vysoký obsah aloe a neobsahuje hliníkové soli ani zirkónium. Po umytí a utretí rúk sa môže alikovať aj na dlane. Skús si robiť aj kúpele rúk v odvare z dubovej kôry a piť čaj zo šalvie lekárskej.

senoritta

ja mám s tým problém už od 15 rokov. teraz mám 27 a za chvíľu sa vydávam. Pôjdem na operáciu ale až po svadbe..prv som to žiaľ nestihla a teraz riešim problém ako prežiť svoj deň D bez trapasu z potenia..tak sa teším a bojím zároveň...viete mi niekto poradiť ako by som to dočasne vyriešila, bude mi gratuľovať dosť ľudí a a ja sa toho hrozím :-(..neradte botox prosím..

natynka

Ahojte!Mam ten isty problem ako vy ,potia sa mi ruky.Kupte si Driclor stoji okolo 200SK.Ja ho skusam tiez ,dnes si ho davam po prvy krat, dufam ze mi pomoze ,moze sa davat aj na nohy aj pod pazuchy.ZA vyskusanie to stoji.