Potenie rúk! Má niekto skúsenosť?

Príspevok v téme: Potenie rúk! Má niekto skúsenosť?
lucuša

Mám problém, ktorý sa týka potenia rúk! Či leto, či zima furt ich mám mokré. Umyjem si ich a za moment, stačí, keď dačo chytím do ruky zas sú mokré. Ale sú aj chvíle, keď ich mám zas naopak úplne vyschnuté, ale to mi vôbec neprekáža. Dokáže mi niekto pomôcť s týmto problém... Má niekto skúsenosť???

siusska

honeybee154 ano idem k doktorovi krajcovi a objednala som sa cez mail on mi poslal taku prilohu o tej operacii kde je vsetko vysvetlene ako to prebieha ake su rizika ake vysetrenia treba a bola som v blave aj na osobnej konzulatacii s doktorom kde sme so rozpravali este o niakych detailoch ohladom operacie a povedala som mu ze som teda rozhodnuta a potom v priebehu tyzdna mi volala vrchna sstra a dohodli sme sa na termine

iva.na

na facebooku je skupina - Klinika hrudníkovej chirurgie Ružinov a su tam celkom zaujimave prispevky a ludia co si tym uz presli...nad touto operaciou rozmyslam uz dost dlho a celkom sa jej aj bojim trochu

honeybee154

siusska aj ty ides k tomu dr. Krajcovi co tu o nom hovoria? a ako si sa tam objednala telefonicky, mailom ci osobne?

honeybee154

ahojte,
mam ten isty problem co vy a tiez uz 2 roky uvazujem nad operaciou ale kedze sa bojim jaziev a zvyseneho potenia na inych miestach a mozno aj inych pooperacnych nasledkov stale vaham
ale nasla som tuto stranku: www.aspenaestheticclinics.com
maju volaky pristroj smartlipo ktory zbavuje tuku ale aj nadbytocneho potu bez uspavania, bez jaziev ... stoji to vsak 1000eru a je to v Prahe mate niekto skusenost s dacim takym?

spongia

ja mam tento problem uz od detstva, neskutocne mi doslova KVAPE z dlani, coho sa chytim to je mokre, neustale sa ospravedlnujem, ked sa niekoho - niecoho nahodou chytim, v praci davam dokumenty do euro obalov aby som neodovzdala dieravy papier, stale nosim papierovu vreckovku v dlani..a co je mi najviac luto vyhybam sa kontaktu s ludmi...najhorsie je to v lete, ked chcem nosit pekne sandale, slapky musim si davat pozor pri chodzi, ked mam vyssi opatok alebo zrovna aj zabky je to jedno nohy sa mi smykaju jedna radost, vtedy mam chut vyzut sa a rozrevat sa ako male decko je to nieco hrozne, ten kto to nema, tak nikdy nepochopi ako sa takyto ludia citia...naviac ja neviem ci uz som fakt nepodarok prirody abo co, ale potim sa este aj pod pazuchami velke spotene flaky na trickach....vyskusala som vsetko mozne z lekarne od roznych cajov, byliniek, masti...najviac zabral Driclor aj to len pod pazuchami, napriek tomu ze je to podla mna bordel a dost stipe si ho davam pravidelne najma cez leto, inak by som nevychadzala uz vobec von od tolkej hanby...citim sa ako jedna velka mokra SPONGIA ....s pribudajucimi rokmi rozmyslam nad operaciou, aj ked sa dost bojim kompenzacie na inych castiach tela...Chcem poprosit tych, ktori uz operaciu podstupili aby ma kontaktovali na mail: troll610@azet.sk, alebo aspon sem napisali...velmi by mi to pomohlo!! dakujem

bellinka

Murron :
mne navrhli op uz za cca 7-10dni ale ja som chcela ist az teraz lebo som mala este kupene listky pred par dnami na jeden koncert a chcela som tam ist , preto ja uz som mohla byt zoperovana 20.4.2011

bellinka

Murron:

tak ja somm tam bola asi dvakrat na blind a sestricka mi poradila najprv zavolat vtedy a vzedy , ani to som tam nezastihla dr , potom mi zas nakazali inokedy zavolat a potom mi povedali ze kedy mam dobehnut , aj to som tam cakala ale nakoniec som sa stretla s dr a dohodli sme sa ...odvtedy uz som bola aj ja na vys stitnej zlazy a mam ju v poriadku vsetky hormony v norme a takisto ma vsetci od toho odhovarali a pozerali na mna jak na debila ze co si to vlastne chcem dat urobit (podotykam ze lekari) ale ja sa nedam odhovorit a ani by som sa nedala a zajtra na 9.00hod rano nastupujem do nemocky a veeelmi sa tesiiim ...skusim sa opytat dr.na nejaky konkretny mail, nanho a dam ho sem potom oki...