Ako sa bozkavat?

kacenka1919

je soms a zatial bozkaval asi tak, ze tiez sme sedeli s chalanom vedla seba asi tiez 2 minutky ticho..tak som mu povedala, ci ho mozem objat .D objali sme sa, on vedel, ze co uz chcme ale bol na mna moc rychly, proste strcil jazyk do pusy a bala somsa , nebolo to take suepr ako som cakala, ale na druhy treti-krat ked to islo konecne aj men lepsie(takze som mohla lepsie spolupracovat) to bolo fajn kludne sa s jazykmi v puse ,,hrajte´´ alebo ako by som to povedala :) trocha vasne a tak :)

bozkomaniak

monca_mm
presne takto by som sa chcel bozkávať. Trošku fantázie, nie sa iba oblizovať ako neviem čo.
ešte nájsť nejakú babu a bude ok.

monca_mm

toho mojho dokaze do nepricetnosti dostat, ked uz akoze sa k nemu naklanam, usta otvorene obaja a zopad milimetrov od jeho pier sa zastavim a pomaly sa zacnem odtahovat... on sa automaticky zacne za mnou natahovat a ja sa stale oddalujem od neho.... obcas mu jemne prejdem perami po tych jeho ale nic viac.... ak vam to vydrzi nejaku minutku, dve tak garantujem ze chlapec bude mat dost... a potom pokracujte dle libosti:)

zuzuš

ililia: použi vlastnu fantaziu viskusaj vselico a zistis čo sa pači partnerovi a čo ma rad.tak isto sa prisposob jemu.to pocitis co sa mu paci.vizkušane.

uchyl

cica - nič sa neboj prisposob sa partnerovi, a nech sa prisposobi on tebe tak ako ty budeš chciet,a pojde to jak po masle