Ako sa bozkavat?

nataša

no ja sa newem bozkavat a moj chalan co SA MI MOC PACI A MAM HO RADA NO IDEME SPOLU VONKA ZAJTRA A JA SA NEWEM BOZKAVAT ON SI MYSLI ZE ANO :(:(:(:( pomoooc !!!!!!!!

tikitou

Zicherka, nemusi to prist samo, neviem preco vela ludi tvrdi, ze ano. Jednoducho je to motanisko na zaciatku :). Ale moze sa stat, ze budete aj skvelo ladit. Ja som s prvym partnerom ladila a bolo to fajn, ale s druhy co som sa bozkavala a teraz s nim aj zijem vo vztahu to bozkavanie az tak nebolo, cudne, ale tak :-P. Dokonca sa bozkavame bez jazyka, pridame ho iba sem-tam a bez toho sa mi cele to bozkavanie paci omnoho viac. Nad bozkom sa naozaj netreba trapit. Tie historky a ohovaracky typu, ta nevie lizat atd su trapne a KAZDY sa ti na to vykasle. Kazdy bozkava inak, musite si na seba zvyknut a prist si na svoje. To je cele tajomstvo! :D

zicherka

aoojte...ja s priatelom sme sa tiez este nebozkavali a myslim ze to neviem...chcem ale bojim sa ze to pokazim potom sa budem citit trapne...myslite ze to pride samo a co ak nie?

3r1k

mnoo ja som sa ete nikdy nebozkaval , taqze predpokladam se to newem...bojim sa toho se coskoro ma moja frajerka bude xciet libat a ja ... mnoo wete .. necem sa dozit toho se ma bude ona ucit libat ... pls pomoste ...

m-p

nechápem, čo máte na tom ťažké! Proste robíte čo sa vám páči, nie? mz sme sa s priateľom tiež na yačiatku nevedeli, ale už sme celkom dobrí...a nebolo to trápne

bufu

odrež si ho, aspoň mu už nikdy nič nepovieš :)
ale veď určite tu písali čo s ním robiť..nič ťažké to neni hlavne zase nespanikár a nesprav to isté čo si napísala :) možno ti to bude nechutné ale prežiješ to

sandrika123

mno takze ja som sa nikdy nebozkavala ale raz som bola s kamaratom zacalo to pusinkami a potom to prislo ked so zacitilla jeho jazyk v mojich ustach tak som sa odtiahla pretoze som si myslela ze ma vysmeje ze sa vobec newiem bozkavat teraz newiem uz co mam robit:(...

exotka14

noo kazdy sa bozkava svojim sposobom niekto to vóbec newie a niekto sa to uci cely zivot noo ja mam piercing v jazyku a bozkava sa s tym uzasne ale hlavne zalezi na partnerovi a na tebe :)ako ale naucit sa to da veeela stastia
x)

lulik:)

ja som mala tiez strach,ale vsetko nekoniec dopadlo ok.. ;)ved vsetko nove a nepoznane u naas vyvolava strach...ale to je uplne normalne:D nebojte sa toho...lem treba nabrat odvahu a najst toho spravneho cloveka...:):) drziim vam vsetkyym palceky..:D:D

kiss4u

jeeeeemine.. nie je nic trapne ako sa pytat, ze ako sa ma bozkavat.. to je take iste, ako keby si sa pytala ako sa pije zo salky:D je to uplne jednoduche... ved... co je na tom zlozite? je to prirodzeny jav... ucit sa to netreba....ma to v sebe kazdy z nas.. na to ti treba len treeening... zaklady mas v sebe.. teraz uz len trenuj natom, aby to bolo krajsie, sladsie, vzrusujucejsie.. :)