Ako sa bozkavat?

kissman

ako sa naucit bozkawat ? :) no tak to sa wam nepodari naucit z knih ani z nicoho , ja ked som mal 12tak som sa opil a bozkawal s kamaratkami a od wtedy som sa bozkawal z vyse 30... mam 17 ale je to super a to , ze sa budete ucit bozkawat s netu , youtube.com tak :D SMIECH ... ale kazdopadne wela stastia, ale ak mam poradit , vypi si predtym a uwidis co sa bude robit ... :) hlawne sa nehambi a pojde to samo ... to je cely nawod :)

sylvinka

tiez som mala s tymto problem, bud som otocila hlavu, alebo sa od neho odtiahla... a jasne ze nebol nadseny, ale isiel na mna pomaly... nooo a tiez mi to vadilo, tak som to chcela kus "urychlit"... jeden dva poldecaky.. jeden dva krat, a potom to slo aj bez toho.. a nakoniec aj s pochvalou.. :)

jack herrer

ak nahodou by ste chceli naky navod ako bozkavat..dajte si youtube.com.....dovyhladavaca napiste: how to kiss...a tam mate nejake videa..ale ako nikdy sa bozkavat nenaucite bez praxe..mozte precitat plno knih vidiet vela filmov..ale to treba zazit..ale zasa mne t video aj pomohlo kedze som bol mamlas v bozkoch...:DD ..

lolobek

no ja som to prvy krat zazil s jednou kamoskou....bolo to super....ona zacala a ja som sa pridal...o par dni mi hovorila ze to bolo super a ze sa viem velmi dobre bozkavat...a ked som jej povedal ze som sa prvy krat v zivote bozkaval s nou tak mi skoro neuverila...rada pre vas....netreba sa bat lebo ked sa bojite dost tym pokazite...treba ist do toho ale nie az prilis...peace

kacikk

ja by rada vedela na ktoru strana mam natocit ja hlavu :D poradte pls a mohli by te mi napisat dobre skusenosti :D co maju chalani radi :D

kittin

ja som raz zazila jednu situaciu ze sme boli na skolskom vylete a sme hrali vadi nevadi a mala som ulohu daj spoluziakovi bozk na usta a nevem ako ale ked sme zacali tak sme sa od seba nevedeli uz odtrhnut bolo to krasne

malec

je to pravda ze to pri samo.Ja som sa toho dost bal no zrazu to bolo a ani neviem kto s tym zacal ci ja alebo frajerka.Proste sme si sli dat pusu a uz sme sa od seba neodlepili:D

biskvitka

no my sme zacali naraz pricom sme sa dlho nepoznali tak 3 dni a proste sme zacali s bozkami a bolo to take neohrabane no clovek sa zlepsuje...vzdy je to lepsie a lepsie a teraz sme profici po troch rokoch..