Lúbim jedno dievča a neviem ako jej to povedat

Príspevok v téme: Lúbim jedno dievča a neviem ako jej to povedat
osamely!!!

Caute, je mam taky problem ze uz od malička od prvej triedy na ZŠ som sa zamiloval do jednej baby a od vtedy ju stale tak isto milujem, uz mam 17 rokov. Neviem ako nanu zabudnut, viem ze aj ona ma lubila ale nikdy k nicomu nedoslo. Ked sme isli na strednu tak si nasla frajera a ja som bol velmi sklamani myslel som si ze sa vsetko zrutilo. Ked ju nevidim tak je dobre ale ked ju stretnem tak vomne ozije stara laska a vzdy na nu myslim. Ked sme sa pred mesiacom stretli na party u kamosa tak som jej nevedel co povedat vyzeral som ako blbec, nemal som sa snou o com bavit, iba ona sa prihovarala, hanbil som sa. A som si na 100% isty ze este stale ju lubim, a pritom ju chcem aj nechcem lubit. Je jednoducho nadherna, uzasna a to ma ocaruje. Som z nej zmeteni vzdy ked ju uvidim. Neviem co stym mam robit povedat jej to alebo sa na to vykaslat a nechat to tak. Hanbim sa jej to povedat bojim sa. Ako zareaguje??? Co mi povie??? Pritom ma chalana. Chcem na nu zabudnut ale neviem jednoducho neviem. Poradte mi prosim.

Mates3303

Caute, mam problem milujem jedno dievca ktp som spoznal iba koli tomu ze nasi rodiacia spolu zacali chodit. Je nieco natom keby sme boli aj my spolu? Laska nema hrabic tak di myslim ze to ze nasi rodicia su spolu nieje prekazka alebo?

Alkjemnekjet

Ahoj,mam 11 rokov. A milujem jedno dievca ktre je mojou laskou zivota.(viem nektory budu hatovat ze:ty kid si este maly a tak podobne)Ale spat k veci.Dievca ktore milujem je inteligentna a pekna a ma k tomu zmysel pre humor.Dal by som zanu vlastny zivot.Sedavame spolu v lavici stale sa ma pyta na matematike nasobilku mal som vela priletiztosti jej to povedat ale hambil som sa ze spoluziaci by sa mi smiali a on a by povedala ze si robit zo mna srandu.Prosim poradte mi nejak

ako ?

Ahojte milujem jedno dievča ale bojim sa jej to povedať lebo ona mi niekedy aj naznaci hoci len zo srandy že niesom pre ňu ten pravy ! Ja to beriem zo srandy :D pišem si s ňou každy deň dokonca sa s ňou aj stretavam mimo školy ale nikdy som jej to nepovedal. Je krasna a ja stale žiarlim ked je pri nej iny chalan tak mi poradte prosim.

mcfik

Milujem jedno dievca tak najviac ako sa len da poznam ju uz od skolky a stale ju milujem minuly rok som jej to povedal a ona mi na to povedala ze aj ona ma ma rada atd.. potom sme si zacali viac pisat a po par minutach sme spolu zacali chodit. Asi po troch mesiacoch sa somnou rozisla a ja som bol velmi smutny sice sme sa spolu bavily ale nebolo to take iste. Stale som ju chcel ale potom mi doslo ze to nemam byznam ale teraz je pribliznerok od toho ako sme zacali spolu chodit a v ten den mi bolo mega smutno a zacal som na nu velmi mysliet a neviem prestat. Viem ze ona ma ma mozno este trochu rada ale ja neviem ako jej mam daco povedat lebo stale suu nej jej kamosky a ja sa bojim ze co ona povie ze sa mi budu tie je kamosky smiat atd.. poradte mi pls co mam robyt

ehm...

Ahojte :)

Asi od škôlky páči jeden chalan a proste on je taký, že sa na neho díva každá však asi viete čo myslím... Pred týždňom sme boli na výlete a on ma zavolal si ku nemu sadnúť a furt sa ma niečo pýtal a ja som rýchlo odpovedala, a keď som sa pozrela na moje ruky priam sa leskli od potu. Myslím si, že sa rozprával so mnou,lebo tam neboli baby, ktoré sa dajú nazvať kur****, ale také ako som ja. Keď som bola v tretej triede opýtal sa ma, čo som dostala na Vianoce a ja, že snowboard a on my sľúbil, že ma na ňom naučí jazdiť. (okej naučí ma jazdiť akože a snowboarde :DD). Keď som bola preč furt my písal, že ako sa mám a podobne ako jediný. Moja dobrá kamarátka si myslí že by som to mala skúsiť, a preto by som chcela aby ste mi povedali, váš chalanský názor (môže byť aj babský :D) :)

Olaf

Ja to mam trochu ine. Strašne sa mi páči jedno dievča. Milujem ju, ale do nej je asi každý z ročníka :-( (a su v nom aj ovela krajsi ako ja) avsak pochybujem ze niekto ju miluje ako ja. Mal som uz par šanci jej povedat ze sa mi paci, ale premarnil som ich :-( nie som az tak skaredy ale uz som spomenul ako to je. Chcel by som sa zmenit len pre ňu. Surfujem na internete a hladam ale akosi nedokazem najst tu odpoved ktoru hladam. Hambim sa pred nou a potom sa spravam ako debil. Viem ze sa to tu nehodi ale prosim laska je laska.

Stratenec

Zdravim vas , chcel by som sa spytatze tiez som sa zamiloval do jednej baby hned ako som ju videl prvy krat v skole chodim na vysku a zo zaciatku sme sa moc mebavili ale casom sa znas staly celkom dobry kamarati a ja som casom zistoval ze to je ta najkrajsia bytost na svete ci vo vnutri ale aj na vonok , cestujem snou s vlakom skoro kazdy den zo skoly a tiez neviem nabrat odvahu a povedat jej to ze ju milujem no hacik je v tom ze ma priatela ale pride mi to tak ze skorej casu travi somnou nez snim .. Prosim ppradte myslim nanu nonstop hlane pred spanim lubim ju

Stratenec

Zdravim vas , chcel by som sa spytatze tiez som sa zamiloval do jednej baby hned ako som ju videl prvy krat v skole chodim na vysku a zo zaciatku sme sa moc mebavili ale casom sa znas staly celkom dobry kamarati a ja som casom zistoval ze to je ta najkrajsia bytost na svete ci vo vnutri ale aj na vonok , cestujem snou s vlakom skoro kazdy den zo skoly a tiez neviem nabrat odvahu a povedat jej to ze ju milujem no hacik je v tom ze ma priatela ale pride mi to tak ze skorej casu travi somnou nez snim .. Prosim ppradte myslim nanu nonstop hlane pred spanim lubim ju

Pluto

Ja by som potreboval takisto poradit ale vážne prosím ...vr oku 2012 na kšolskom výlete ked som bol druhák sme mali výlet a bola tam aj trieda vtedy kvinta ja som mal 17 a dievča malo 15 ...pili sme tak ako sa to robí na každom výlete trošku sme si vypili ap ozozoznamoval som sa tam s viacerími ludmi . S jedným dievčatom sme sa rozprvali dlhe hodiny a dali sme si pusu na líca ale proste v opitom stave ja som v tedy prvý raz niečo zvláštne nechcel som si priznat čo to je asi po troch dnoch som si uvedomil že som sa strašne zalubil do toho dievčata pridali sme sa do priatelov na FB asi mesiac sme si písali ...chel som jeje to naznačit no proste bál som sa teraz sa vždy stretávame v škole pozdravíme sa ale nič viac ....chcle som ju pozvat aj na stužkovu napisal som jej a ona mi neodpísala velmi ma to ranilo lebo som myslel že po dvoch rokoch to bude idealny sposob ako jej to povedat teraz už pred koncom školy stále ju vidím a bojim sa jeje to povedat aj ked ma tak odmietla proste chcem jedno bude na nu zabudnut alebo byt snou len jedno nechcem a to TRAPIŤ sa každý deň nad tým

asdfghjkl

zdravim všetkych čo sa boja odmietnutia popripade trapasu v škole: raz som čital 1 super članok kde autor pisal o tom ako prekonat takyto strach... zaprve si povedzte co najhorsie sa moze stat a zvazte ci to je naozaj take zle. potom si povedzte co najlepsie sa moze stat :) predstavte si ze nemate peniaze a ak sa spytate mamy mozno vam ich da :) v tom lepsom pripade ziskate peniaze ale v tom horsom nic neziskate ani nestratite tym ze to skusite mate sancu nieco ziskat cize sa to oplati no nie? a co sa hanby v skole tyka tak vecsiu kravinu som davno nepocul :D no tak ludia za lasku sa nemate hambit a celu skolu vas zivot aj tak nezaujma ;)