Lúbim jedno dievča a neviem ako jej to povedat

Príspevok v téme: Lúbim jedno dievča a neviem ako jej to povedat
osamely!!!

Caute, je mam taky problem ze uz od malička od prvej triedy na ZŠ som sa zamiloval do jednej baby a od vtedy ju stale tak isto milujem, uz mam 17 rokov. Neviem ako nanu zabudnut, viem ze aj ona ma lubila ale nikdy k nicomu nedoslo. Ked sme isli na strednu tak si nasla frajera a ja som bol velmi sklamani myslel som si ze sa vsetko zrutilo. Ked ju nevidim tak je dobre ale ked ju stretnem tak vomne ozije stara laska a vzdy na nu myslim. Ked sme sa pred mesiacom stretli na party u kamosa tak som jej nevedel co povedat vyzeral som ako blbec, nemal som sa snou o com bavit, iba ona sa prihovarala, hanbil som sa. A som si na 100% isty ze este stale ju lubim, a pritom ju chcem aj nechcem lubit. Je jednoducho nadherna, uzasna a to ma ocaruje. Som z nej zmeteni vzdy ked ju uvidim. Neviem co stym mam robit povedat jej to alebo sa na to vykaslat a nechat to tak. Hanbim sa jej to povedat bojim sa. Ako zareaguje??? Co mi povie??? Pritom ma chalana. Chcem na nu zabudnut ale neviem jednoducho neviem. Poradte mi prosim.

kacenka18

osamely!! No ja si myslim ze by si s nou mal pokecat .... urcite nieco citi , lebo nieje blba(aspon myslim) mal by si ju spoznat kuscok blizsie ... niakm si s nou vyrazit... a priznat sa jej co k nej citis... musis mat nato spravnu chvilu .. a spravne slova .... len nic nerobn nasilne ... nechaj to plynut ... mohol by si aj zacat ako si rozumie s chalanom .. prosto zakecat to ...potom pospominat a pripomenut ze sa ti vzdy pacila a ze vobec sa to nezmenilo a uvidis jej reakcie a budes vediet ci aj ona chce teba ci nie ..... ak si mate co povedat mate sancu ak nie tak potom to nebude klapat tak ci tak !! drzim ti palce ---- nech bude tak aby to bolo najlepsie pre oboch ak chces neico tam sa ozvi na majla :)

sjella

vies, baby nie su blbe.. ak ju tak strasne lubis, myslim, ze si to uz vsimla. kebyze jej to povies, asi jej to len potvrdis. No ked ti na nej tak zalezi, tak si s nou mal komunikovat a nie len cumet a zirat na to, aka je uzasna. No, mas dve moznosti. bud to nechas tak, alebo zabojujes.Vravis, ze ked ju nevidis, je vsetko OK. Mozno ta teraz uz len strasne moc pritahuje a nie je to laska.V tom pripade by som to nechala tak. Ale keby si na nu neustale myslel, asi by som ju na tvojom mieste zavolala na kavu, caj , pivo.. alebo len tak na prechadzku.mozno sa chyti, mozno nie. Ak ste kamarati, myslim, ze na prechadzke by nebolo nic zle (ak odmyslim fakt, ze ma chalana). No ak na nu chces zabudnut, zamestnaj si mysel nieci inym.Ak sa nestretavate, tak ju nevyhladavaj.