Lúbim jedno dievča a neviem ako jej to povedat

Príspevok v téme: Lúbim jedno dievča a neviem ako jej to povedat
osamely!!!

Caute, je mam taky problem ze uz od malička od prvej triedy na ZŠ som sa zamiloval do jednej baby a od vtedy ju stale tak isto milujem, uz mam 17 rokov. Neviem ako nanu zabudnut, viem ze aj ona ma lubila ale nikdy k nicomu nedoslo. Ked sme isli na strednu tak si nasla frajera a ja som bol velmi sklamani myslel som si ze sa vsetko zrutilo. Ked ju nevidim tak je dobre ale ked ju stretnem tak vomne ozije stara laska a vzdy na nu myslim. Ked sme sa pred mesiacom stretli na party u kamosa tak som jej nevedel co povedat vyzeral som ako blbec, nemal som sa snou o com bavit, iba ona sa prihovarala, hanbil som sa. A som si na 100% isty ze este stale ju lubim, a pritom ju chcem aj nechcem lubit. Je jednoducho nadherna, uzasna a to ma ocaruje. Som z nej zmeteni vzdy ked ju uvidim. Neviem co stym mam robit povedat jej to alebo sa na to vykaslat a nechat to tak. Hanbim sa jej to povedat bojim sa. Ako zareaguje??? Co mi povie??? Pritom ma chalana. Chcem na nu zabudnut ale neviem jednoducho neviem. Poradte mi prosim.

Nano

Mne sa zas stala takato vec... Ked som bol este na ZS tak som sa zahladel do jednej baby poviem vam fakt pekna..boli sme aj na trojdnovomskolskom vylete a tam som ju aj lepsie spoznal... potom som s nou a s dalsimi kamosmi zacal chodit von... dlho sme sa spolu bavili a ja som postupne naberal odvahu ako jej to povedat newedel som co mam robit upne som sa bal tak som zacina len tak ze somje zacal platit napoje v krcme skladal som jej komplimenty a tak... cim dlhsie sme spolu boli tym viac sa mi pacila... no proste ked som bol v jej blizkosti steklilo ma pri srdci..pre nu by som dokazal spravit vsetko.. a tak som sa rozhodol ze sa jej to povedat ..a tak sme raz ostali vonku samy a oznamil som jej co k nej citim ..velmi sa mi triasli kolena nervozita zo mna az srsala...ale ona mi ktmu este strasne pomohla mi povedala ze ona si to uz vsila davno..a povedala tiez ze jej sa paci iny chalan ale ze by ma nechcela stratit ako kamarata .poviem vam ze mi vtedy puklo srdece citil som dusivy pocit akoy mi niekto vyrezal dieru do hrude ... ostali sme priatelia po case zacala chodit s tym chalanom ... neskor som to prestal brat do uvahy snazis spom sa utlmit dieu ktora ma palila ....tak prestal chodit von ...zcalo sa to lepsit .tak som sa rozhodol ze to uz asi bude v pohode ale cele moje "liecenie" vyslo nazmar ked som ju zbadal s jej chalanom ..dira sa zvecsila ale uz ma nepalila uz priam horela ale vydrzal som to ..zacala sa mi pacit ina baba a postupne som na nu zabudol aj ked tiez nie uplne ..a teraz som s nou dobry kamarat... a to este aj s jej chalanom s ktorim chodi dodnes :D

lost

JooJJ aj ja ,
tak si to nacvicuj pred zrkadlom doma, hoci aj tisic krat, hoci aj tyzden v kuse..
vyber si nieco preco si neodolatelny (kazdy ma nieco take).. a mysli na to, ale nie prehnane, a povedz jej co citis..
neskusis, budes lutovat.
skusis, nemas co stratit, aj keby to nevyslo..
myslis si ze s nou budes kamos navzdy?
vyda sa a uz ju pravdepodobne neuvidis ;)

cize , SKUS TO, ak si neveris az priliz, a nevies pohotovo reagovat, co je uplne normalne v stresovej situacii, tak si natrenuj zakladne frazy, vety, situacie (ale zase nie prehnane, lebo zosalies)

a skus to :)

to mas ako v loterii, vyhrat je narocne, ale ten kto nepoda, NIKDY NEVYHRA..

gogogo, a good luck man.

JooJJ aj ja

to iste aj ja...ja furt ze povem povem a ked som tam a sa opytam ,,KARINA??''a vtedy nwm co povedat tak povem...nejdes na umely?? myslim travnik xDD

POF

Ja mám rovnaký problém :(... Keď sa odhodlám povedať jej to a kráčam k nej... No furt som odhodlaný až keď k nej prídem zrazu... mi dôjdu slová... A aby toho nebolo málo má aj chalana... Viackrát boli z jej strany aj nejaké náznaky atď... Ale proste ja sa jej bojím niečo povedať... Čo mám robiť???? :(

simonka.

akoze tomu dobre nechapem 3 roky cakas?nebud blazon a uz to ries ved ked ti to samam naznacuje tak kde je problem uz ju nelubis?

osamelý!!!

Cafte, tak nejaký ten rôčik je už za nami odkedy som zakladal túto tému. Už mám 20,,,za tie 3 roky som si našiel priateľku-(y):) a "ju" som stretával len sporadicky, nechýbala mi, nejavil som o ňu exta záujem. Všetko bolo v pohode až dovtedy kým sme nešli na vysokú do jedného mesta. Vídaval som ju dosť často a aj môj ústny prejav sa zmenil:), mali sme si o čom povedať, bolo to naozaj v pohode, cítil som sa skvele. Viackrát mi dala najavo, že by sa so mnou rada stretla. Myslím, že sa vo mne znova objavili tie pocity ako predtým. Neviem či má to "rande" nejaký zmysel, netuším ako to berie ona, či to nieje len niečo kamarátske...dosť ma to v poslednej dobe zamestnáva, nechcem už po x-tý krát utržiť K.O.

kiwemai

a mozno je to len platonicke...hmm? ja som mala take pocity na zakladnej...trvalo to pekne dlho a aj potom este xvilku...ale ked prisiel ten, s kym som teraz, tak sa vsetko zmenilo a moju mysel zamestnava on...skus sa popozerat po inyx babax, daj im sancu...ved ju mozno ani velmi dobre nepoznas a keby si ju spoznal blizsie, tak by si mozno bol troxu sklamany, ze nie je az taka, aku si si ju predstavoval...vies, ked ona uz niekoho ma, tak by asi nebolo najlepsie zavolat ju von...nemuselo by sa to pacit jej xlapcovi...

sima26

Osamely, zisti kedy ma narodeniny a posli jej nejaku peknu pohladnicu a pripis kratky list. co ty na to??? Je to jednoduchsie ako napr.telefonovanie. aspon zo zaciatku ako prvy krok. Skus to, drzim palce.