Lúbim jedno dievča a neviem ako jej to povedat

Príspevok v téme: Lúbim jedno dievča a neviem ako jej to povedat
osamely!!!

Caute, je mam taky problem ze uz od malička od prvej triedy na ZŠ som sa zamiloval do jednej baby a od vtedy ju stale tak isto milujem, uz mam 17 rokov. Neviem ako nanu zabudnut, viem ze aj ona ma lubila ale nikdy k nicomu nedoslo. Ked sme isli na strednu tak si nasla frajera a ja som bol velmi sklamani myslel som si ze sa vsetko zrutilo. Ked ju nevidim tak je dobre ale ked ju stretnem tak vomne ozije stara laska a vzdy na nu myslim. Ked sme sa pred mesiacom stretli na party u kamosa tak som jej nevedel co povedat vyzeral som ako blbec, nemal som sa snou o com bavit, iba ona sa prihovarala, hanbil som sa. A som si na 100% isty ze este stale ju lubim, a pritom ju chcem aj nechcem lubit. Je jednoducho nadherna, uzasna a to ma ocaruje. Som z nej zmeteni vzdy ked ju uvidim. Neviem co stym mam robit povedat jej to alebo sa na to vykaslat a nechat to tak. Hanbim sa jej to povedat bojim sa. Ako zareaguje??? Co mi povie??? Pritom ma chalana. Chcem na nu zabudnut ale neviem jednoducho neviem. Poradte mi prosim.

.....

ako povedal stary dobry arnold: "Don't be afraid to fail"

Neboj sa neuspechu, nevieš ako to dopadne ak si to ešte neskúsil. Proste jej to povedz... Povedz jej ako veľmi ju potrebuješ, že ti je s ňou úžasne a že si myslíš, že ju asi miluješ... Hlavne sa neboj odmietnutia, inak jej to nikdy nedokážeš povedať :) zober si to tak, že jediné, čo vás drží od seba je strach. A ak tento strach neprekonáš, nikdy nebude tvoja. Tu je už len na tebe, či ti na nej záleží natoľko, aby si strach zahodil za hlavu :)

som sám

Caute mam problem lebo nwm ako jednej babe povedat ze ju milujem , pisem si s nou uz dlho na fb prosim pomozte mi rad by som pocul nazory a rady Dakujem

pf

obrat to na srandu povedz jej s vaznou tvarou ze ak by nemala frajera tak by si ju pobozkal a potom sa natom zasmej, uvidis jej reakciu..

zEEpY16

Dobry den prajem prosim poradte mi. Mam taky problem som a zijem v amerike prisiel som tu na rok kvoli sportu. No je tu jedno dievca ktore pracuje v tej budove kde ja sportujem. Kazdy den ma nosi domov na vecere niekedy ideme. Piseme si spolu. No ona ma frajera ale sprava sa tak akokeby mna mala radsej. Uz som ju pozval na veceru aj prijala ju. A chcem jej povedat ze ju lubim, no mam trochu strach ze ako zareaguje a ako jej to povedat dakujem za rady.

verni

PRE VSETKYCH TYCH CO MAJU TAKYTO ISTY PROBLOEM:
Ja som bol tiez takyto ustrachany bojko a nevedel som jednej babe, do ktorej som uz bol dlhooooo zamilovany ale nakoniec som to zo seba niako vyklul a poviem vam co mi presne povedala: \\\"Uz som sa bala ze na to nenajdes odvahu\\\". Z toho vypliva ze tie vase baby na to iba cakaju a cim dalej to budete odkladat, tym vacsia je pravdebodobnost ze sa na vas vykasle alebo ze to niekedy v buducnosti budete veeelmi lutovat.
Je to len na vas.

livadis181

Ja som mal do nedavna takyto isty problem jedno dievca sa mi pacilo 7 rokov a nepovedal som jej to pred mesiacom som stretol užasne dievca ani jej som to nepovedal ale ak mate takýto problem a nechcete jej to povedat kaslite na to chodte do spolocnosti dievcat kde sa vždy najde jej podobna ktora vas bude milovat :) :)

Braen oconer

Milujem jedno dievča zo strednej školy boli sme spolužiaci ked som s nou začal chodiť na prax tak som sa do nej zamiloval volam jej pišem jej esemesky ale ona to všetko ignoruje som zufaly neviem čo mam robiť prosim pomoc

maska2

Páči sa mi jedno dievča ale neviem ako jej to povedať chodí somnou do triedy a vie že som donej ale neviem či je aj ona domňa pomožete mi?

joži

Som v prváku na strednej škole. Od prvého dňa mi padlo do oka jedno dievča. Hneď som sa zalúbil. Je to to najkrajšie stvorenie aké som videl. Sklamanie prišlo keď som zistil že má frajera. No po čase som podla jej správania usúdil, že je to medzi nimi dosť chladné. Naopak cítim že sa medzi nami niečo vytvára. Postupom času by som sa jej chcel povedať že sa mi páči že ju lúbim... a zarveň či sa aj ja jej pačim. A tu je kameň úrazu NEVIEM AKO :(