pokaslala som to

leila

Ahojky.Envy,mozno to chce este stale cas,na ujasnenie tvojich citov...to bude dobre:).Sisi,Made,aj vy sa drzte.Milan,neviete o nom nieco?Tiez sem dlhsie nekukol-sa mi zda...Ja uz len odpocitavam dni,lebo za par dni idem konecne domov,tak sa strasne tesim.A inak skola,takze nevyspata uz permanentne.Inak som 2 tyzdne stresovala,lebo som mala podobny problem ako sisi pred par tyzdnami,takze mam za sebou 1.kupovanie testiku,juj,ale uz je nastastie vsetko ok:),tak mi aspon koli tomuto odlahlo.Tak tolko moje novinky,majte sa pekne a ak budete tiez trosku stihat,tak si rada precitam aj ja vase novinky.Majte sa pekne vsetci pa pa

envy1234

caute, ako sa mate? vam tusim ta skola dava fakt zabrat.. aspon napiste, co mate nove.. co sa mna tyka, ja som sa este stale nerozhodla.. mam pocit ze sa to zacina este viac zamotavat... uf... no majte pekny vecer a ozvite sa:)

envy1234

sisi, ahoj, caute aj vy ostatni :)

no statnice som asi nedala... som uplne sklamana zo seba,.. :(

s ex este spolu nie sme, i ked sa snazi, nie som s tym na sto percent stotoznena.. dnes sme boli- vlastne terz vecer so spoluziakmi, vratane toho mojho naj kamarata-spoluziaka vonku a bolo to celkom fajn.. no ja neviem... mam pocit ze by som teraz mala zamakat najma v skole a podobne..nech ma zos koly nevyhodia, este to by mi ku stastiu chybalo.:)

bru nocku vam vsetkym a dufam, ze sa mate aspon vy, milan, sisi, mademoiselle, leila a coyote, zo dna na den lepsie...pa zatial a piste co mate nove :)

sisisissi

Envy, konecne si sa ozvala , no ja skola celkom zzatial ale zacina to byt brutalne....
Envy, Co mas nove? Uz si so svojim ex spolu?
Milan, ty sa ako mas?

sisisissi

Ahojte vsetci,
No pomaly sa tu ukazujú pravé charaktery niektorých ludi...
Ako sa mi máte? Envy, co nové, ako si na tom? Neboj, isto to zvládneš... normálne ti trška závidím, aspoň už budeš mať potom a mňa to čakaá až o mesiac a niečo a už som nervózna ako pes...

inak sa neda

MILAN citam toto cele od zaciatku a sa mi zdalo ze si sa zmenil ale pocuj si riadny debil ,tak to je . ona sa trapi 3 roky a ty zmeneny sa na nu hnevas koli takym somarinam ?? ze sa na teba mraci? ze ma melir ? sa spametaj ...tot dokazuje ze si sa vobec nezmenil si jeden sebecky, agresivny, majetnicky chlap ..od teba co najdalej ..

jozo

Milan, ty si naozaj tak prije*any ci co? Ked uz pises, ze tu uz nebudes pisat, TAK TU NEPIS PRE BOHA!!!! Takove keci som uz davno necital, malo se tu smejem