pokaslala som to

hmm...

bozeee... milan ! .... si slepy? .. nevidis, ze na teba kasle? .. uz ta proste nechce... daj jej pokoj konecne... dava ti sto signalov a tebe to stale akoby nedochadza... stale sa tu ohanas tym, ze ona povedala navzdy .. clovek to povie, ked to v tom momente tak citi, ale to neznamena, ze ten druhy moze robit hocico, aj ublizovat mi a ja ho fakt budem neskutocne milovat do konca zivota.. a ze ti klamala? ... myslim, ze neklamala, ked to vtedy tak citila... ludia sa rozchadzaju, davaju sa dokopy alebo si nachadzaju nove vztahy... to je proste zivot !

leila

ahojte,citam...a s velkou vacsinou tu suhlasim...Nemam co dodat uz asi,snad len tebe Milan,hlavu hore a vela stastia v "novom" zivote

mademoiselle

Milan, ty si sa snazil mesiac, ale ona trpela a trpela velmi dlho, to neprejde za mesiac a mozno to neprejde uz nidky. U mna tiez pretiekol pohar jedneho dna a uz navratu nebolo vobec. To, ze odmietla pozvanie, necuduj sa jej, ona nie je povinna niekam s tebou ist, uz spolu nechodite, zijete odlisne zivoty. Spaja vas spolu len minulost. Bohuzial,ale je to tak Milan, musis sa snazit byt bez nej a hlavne ak sa chces zmenit, rob to od zakladov ako som ti napisala. Ale to si musis vstupit do svedomia a zacat sa na vec pozerat uplne inym pohladom. to, ze napises, ze ty si bol na vine, na tom nic nemeni. Keby si si bol toho vedomy, tak beries tu situaciu aka je teraz, bohuzial je to krute ale je to pravda. Musis sa zmenit,nie koli nikomu,ale koli sebe,lebo takto nikdy stastny nebudes. A este k tej ziarlivosti, Envy ziarlila, ked spolu chodili, ty ziarlis po rozchode, pre mna je to obrovskyyy rozdiel

maemoiselle

Milan, ty si sa snazil mesiac, ale ona trpela a trpela velmi dlho, to neprejde za mesiac a mozno to neprejde uz nidky. U mna tiez pretiekol pohar jedneho dna a uz navratu nebolo vobec. To, ze odmietla pozvanie, necuduj sa jej, ona nie je povinna niekam s tebou ist, uz spolu nechodite, zijete odlisne zivoty. Spaja vas spolu len minulost. Bohuzial,ale je to tak Milan, musis sa snazit byt bez nej a hlavne ak sa chces zmenit, rob to od zakladov ako som ti napisala. Ale to si musis vstupit do svedomia a zacat sa na vec pozerat uplne inym pohladom. to, ze napises, ze ty si bol na vine, na tom nic nemeni. Keby si si bol toho vedomy, tak beries tu situaciu aka je teraz, bohuzial je to krute ale je to pravda. Musis sa zmenit,nie koli nikomu,ale koli sebe,lebo takto nikdy stastny nebudes. A este k tej ziarlivosti, Envy ziarlila, ked spolu chodili, ty ziarlis po rozchode, pre mna je to obrovskyyy rozdiel

envy1234

:)

uvidis, vsetko bude dobre... chce to cas... a ty uz nad tym nerozmyslaj tolko... sprav si nejaky program, bez von, citaj si knihu, poupratuj doma :)
pekny vecer a kliiiiiiiiiiiiiiidek, ok? :)

envy1234

milan, v prvom rade sa zmenilo nieco v JEJ VNUTRI.. sam vies, ze i ked ta okolie do niecoho prehovara, a ty to tak necitis, neurobis to..
no odmietla ta. boji sa. je to normalne, logicke, prirodzene... viem, ze sa citis mizerne, ale pochop aj ju.. ma toho vela, skola praca, ide jej teraz v zivote o vela... nechce si to pokazit... ja tiez nechcem nic riesit do statnic, lebo viem, e keby som zacala, tak zasa spadnem do prudkeho uvazovania a neucila by som sa... daj jej cas, ak sa ma vratot, vrati sa, ak nie, vstan, opras si zadok a chod dalej... ved je tolko bab na svete... len treba najst takeho, ktoreho povahove vlastnosti vam budu sediet viac