Strojcek na zuboch

beika

jajkafr: presne aj ja som to tak zvládala.. tešila som sa na predstavu, že budem mať krásne rovné zúbky.. tiež som si pár nocí doslova preplakala, keď som bola po pritiahnutí ale tá predstava rovných zúbkov =)no všetko som prežila v pohode.. najhoršie obdobie bolo, keď som dostala takú doštičku na podnebie.. to som mala takmer tri týždne depresie.. bola som nervózna s toho, že som bola hladná =) a kašičky a polievočky na dlho nezasýtili.. ale aj na to som si zvykla.. všetko som zvládla a teraz už týždeň nemám vrchný strojček a je to úžasné =) spodný ma čaká o mesiac.. stále kukám do zrkadla až sa mi doma smejú, že všetky schovajú alebo ešte nejaké pridajú =)a bozkávanie je úúúúplne v pohode =))

jajkafr

Natuška
neboj sa není to až taká strašná bolesť a navyše dnes máme lieky od bolesti takže v pohode... a mňa držala predstava rovných zubov a s tým spojený aj úsmev :) a strojček nevadí pri bozkávaní :)

Natuška

Ja budem mať strojček ale sa veľmi bojím že to je hrozná bolesť vravia že ani spať neviem je to pravda ??? A dáá sa s tím boskávať jój ja sa veľmi bojím poradte mi cez pokec.

jajkafr

Ahojte ja som nosila strojček zhruba 2 roky už ho nemám asi rok :) keď mi ho nasadil prvú noc som od bolesti nespala a asi týždeň som jedla len kašičky a jogurtiky, lebo mi ho zubár silno pritiahol. Tiež som mala odreté celé ústa a doráňaný jazyk. Na všetko sa dá zvyknúť a hlavne dá sa to vydržať keď si predstavíte že sa budete môcť usmiať s rovným zubami. Teraz viem, že tá bolesť stála za to mám rovné zuby a krásny úsmev :)

kikinka00007

ahoj...strojček mám uz dva tyzdne, ale aj ja sa bojím len toho, ako sa stým bozkávat...je to cítit pri bozkávaní??..poradte mi

renka177

ahojky, dakujem, no ja mam traumu z toho, ze 2 dni po nasadeni idem na dovolenku, mam tam vobec chodit? bude to velmi boliet, uz teraz mi je z toho na nic :(((( a inak som rada, ze sa da s tym uplne vsetko :)))

ewikuuu

neboj da sa too a aj ine veci..:D ja mam strojcek nejake 4mesiace..akurat vcera som bola uz ubarky mi to teda riadne pritiahla..ale dnes som bola s chlapom vsetko ok..aj ja som mala traumu z toho tiez ci sa to da..jemu to neprekaza hovori ze je to normalna vec....da sa s tym :)))no problem

renka177

ahojte, chcem sa spytat, ci velmi bolia zuby po nasadeni fixneho strojceka, mam 22 a idu mi ho konecne dat, ale velmi sa bojim :(