Strojcek na zuboch

AdulQa

miskaka.. no to ti ja neviem povedat.. to asi zavisi aj od zubarky ze kolko ma pacientov.. a ked ti este len bude robit odtlacky..ja neviem.. ja som cakala mesiac ako som pisala..a do tajov nevidim ze aka je tam priprava pred nalepenim tych zamkov... lebo to lepenie je chvilkova zalezitost..ale z tych odtalckov si ona robi sadru.. no neviem uvidis

miskaka

AdulQa....no ja si idem dat porobit zuby dva dni pred tym, tahat nepotrebujem, len co to poopravit, takze teoreticky by sa to dalo stihnut toto vsetko za tyzden?

AdulQa

miskaka.. ja som bola najprv na rtg, s tymi snimkami som sla k zubarke co mi potom davala strojcek.. vyratavala tam nieco podla sablony... potom som si bola dat tahat zuby.. odtlacky mi robila pred trhanim alebo potom uz si nepamatam.. a potom som cakala asi mesiac kym sa mi zahojili dasna a tak mi nasadila strojcek..

miskaka

Ahojte, ja by som sa chcela opytat, pred par rokmi mi mali tiez nasadzovat zubny strojcek, no tesne pred nasadenim sa to stoplo, teraz asi tak 4 roky neskor som sa rozhodla ze si ho uz konecne dam. buduci tyzden som objednana na kontrolu. chcela by som sa opytat kolko krat asi budem musiet ist este ku doktorke kym mi ho nasadia, v resp. co vsetko ma caka pred nasadenim, iste nejake merania mozno aj nove otlacky,, ale chcem vediet co este,,,,,prosim napiste. Dakujem.

Richard29

Caute, ja mám strojček už 2 dni a celé ústa ma bolia. Ale, veštci mi hovoria, že to po čase prejde. Aj ja som ako Škaredý Bettoslav :)

jajkafr

ihla
určite nie si stará krava na strojček... ja som si dala strojček ako 17-ročná a nosila som ho takmer do 19-nástky a v pohode navyše cca po roku som začala nosiť aj okuliare a smiala som sa sama zo seba že vyzerám ako škaredá bety :D mala som ten klasický kovový strojček a neľutujem bola to asi jedna z najlepších investícií v mojom živote takže ak sa rozhoduješ či áno alebo nie určite by som zvolila áno... a navyše ako píše maggynka máš to len na nejaké 1-2 roky nemáš to na celý život... a tiež sa dá dať priesvitný a ten nevidno takmer vôbec takže odporúčam a držím palčeky :)

maggynka

Nie si stara krava, ja som si dala pred rokom a pol, to som mala 24, praveze v tomto veku by si uz aj okolo seba mala mat ludi ktorych myslenie je na takej urovni aby sa ti neposmievali, je to normalna vec. A nie len esteticka, ak si nechas krive zuby, casom mozes mat problemy s kazmi alebo zuvacimi klbmi. Je to normalna zdravotna vec, ako ked dakto nosi okuliare. Akurat ze strojcek za rok dva mozes mat dole raz a navzdy :)) tak do toho. Ja som si z toho robila srandu, ze ako ma ten strojcek omladil :))