vytoky

Príspevok v téme: vytoky
lilush

mam problemy s vytokmi, uz to trva dost dlho, vlastne par rokov, od kedy som prvykrat dostala kramy..bola som s tym u gynekologicky, dala mi akesi lieky, nepomohlo, odstupom casu som bola u inej...proste stale mi cosi daju..nic nezaberie a ja to mam stale...vraj u niektoryx zien je to uplne prirodzene a neda sa toho zbavit, napr aj moja mama tym trpi od puberty...
ked som nachladnutejsia alebo cosi sa deje, tak sa to prejavi aj na zmene farby atak podobne..
aj doktorka mi tvrdila ze sa stym neda nic robit, ale ja tomu jednoduxo neverim...
je to neskutocne otravne, ked ste s xlapom a pred tym si stale musite dat sprxu, pre istotu...alebo stale mate taky pocit ze z vas daco tecie...
ma to prestava bavit a fakt netusim co s tym mam robit tak ak poznate nieco nato, pripadne nejaku dobru gynekologicku v blave, prosim dajte mi vediet...vdaka

sii

ahoj nie si sama ja mam taky isty problem a je toho strasne vela je to nepohodlne ale co uz tak to je nic sa neda robit

lorelai

Mila lilush,
musim ta sklamat.Aj mna to trapi a je to naozaj v poriadku.Jednoducho sa precistujes a vytvaras si vaginalne prostredie a tym dochadza k vytoku.Ja to mam tiez velmi dlho ale jednoducho sa s tym musis zmierit,liek ti nepomoze.Trpi tym velmi vela zien...