vytoky

Príspevok v téme: vytoky
lilush

mam problemy s vytokmi, uz to trva dost dlho, vlastne par rokov, od kedy som prvykrat dostala kramy..bola som s tym u gynekologicky, dala mi akesi lieky, nepomohlo, odstupom casu som bola u inej...proste stale mi cosi daju..nic nezaberie a ja to mam stale...vraj u niektoryx zien je to uplne prirodzene a neda sa toho zbavit, napr aj moja mama tym trpi od puberty...
ked som nachladnutejsia alebo cosi sa deje, tak sa to prejavi aj na zmene farby atak podobne..
aj doktorka mi tvrdila ze sa stym neda nic robit, ale ja tomu jednoduxo neverim...
je to neskutocne otravne, ked ste s xlapom a pred tym si stale musite dat sprxu, pre istotu...alebo stale mate taky pocit ze z vas daco tecie...
ma to prestava bavit a fakt netusim co s tym mam robit tak ak poznate nieco nato, pripadne nejaku dobru gynekologicku v blave, prosim dajte mi vediet...vdaka

gabika_zilina

fuha stoji to 400sk...a pomaha to? nieje to na predpis? nechcem ist predtym k lekarovi ale vytoky sa mi opakuju...raz je priesvitny a raz biely...nic ma neboli ale vadi mi to!!!

merienn

keď máte problémy s mykozami kúpte si v lekárni Candivac,je to novinka v jednom balení 30 tbl.je to liečba na 3 mesiace.

aduska

Ahojte!to som necakala ze tolko zien ma take iste problemy ako ja. zatial sice este \"len\"pol roka ale som z toho riadne nervozna,moja gynekologicka ma uz ani nechce vidiet,strci mi do ruky mast a povie nejest sladke. tak nejem sladke , co pre mna nie je az taky problem, jem jogurty s o zivou kulturou, robim si vyplachy a použivam aj vlhčené utierky na intimnu aj intinme emulzie a stale nic.robim asi chybu ze nosim slipové vložky.ak viete este o niecom pomoc!inak ten jugurt,na menštr. tampon? nie je zly napad, zabera to ? dakujem

to all

ahojte, ja som s candidou a mykozami bojovala tiez zopar rockov az kym som pochopila co na to zabera aby sa mi to vkuse neopakovalo.vobec sa uz nekupem v bazenoch a jazerach,len ked more-bohuzial ale tam dole som velmi citliva a stale v lete to bol horor,dalej pouzivam len bavlnene spodne pradlo,len gel na intimnu hygienu nie mydlo,beriem kvalitne probiotika 2tbl.denne,a hlavne ak je mozne co najviac obmedzit sladke lebo z toho candida a zije,a neviem baby ci mate partnerov tak velmi dolezita je prisna hygiena pred a po sexe.znie to trosku blbo ale to radia aj odbornici.tak drzim palce

gabika_zilina

Baby a kde mam kupit tie laktobacily? to si mam normalne v lekarni kupit laktobacily?Ako to vyzera? co to stoji? a co s tym mam robit? Dakujem moc a vsetkym drzim palce...:)

mery101

ahoj ludmila!
máš mykózu nie je to nič vážne ale treba to preliečiť,a potom by si mala dodržať tieto zásady:nepoužívať sprchové gély kúp si niečo na intímnu hygienu,čo najmenej užívať ATB-/len v nutných prípadoch/,menej sladkosti,môže to byť aj od avivážov a od pracích práškov, a pokial si si bola zaplávať v bazéne tak to môže byť aj od chlórovej vody.

ludmila

vcera som mala biely vytok ako tvaroh a dnes ho mam skor bielozlty ale uz nie taky ako tvaroh a mam pocit svrbenia,,kto mi poradi co to je?Musi ist na gynekologiu?

sia222

lilush ahoj aj ja trpim vytokmi a uz som zobrala 4 antibiotika bo som tam dole mala dakeho bacila ale aj tak to asi nepomohlo a vytoky mam stale uz som u doktora ani nebola mam len 13 a je to naozaj dost otravne!!!