vytoky

Príspevok v téme: vytoky
lilush

mam problemy s vytokmi, uz to trva dost dlho, vlastne par rokov, od kedy som prvykrat dostala kramy..bola som s tym u gynekologicky, dala mi akesi lieky, nepomohlo, odstupom casu som bola u inej...proste stale mi cosi daju..nic nezaberie a ja to mam stale...vraj u niektoryx zien je to uplne prirodzene a neda sa toho zbavit, napr aj moja mama tym trpi od puberty...
ked som nachladnutejsia alebo cosi sa deje, tak sa to prejavi aj na zmene farby atak podobne..
aj doktorka mi tvrdila ze sa stym neda nic robit, ale ja tomu jednoduxo neverim...
je to neskutocne otravne, ked ste s xlapom a pred tym si stale musite dat sprxu, pre istotu...alebo stale mate taky pocit ze z vas daco tecie...
ma to prestava bavit a fakt netusim co s tym mam robit tak ak poznate nieco nato, pripadne nejaku dobru gynekologicku v blave, prosim dajte mi vediet...vdaka

kriss

ahojte prosim vas poradte mi, mam vytoky berem anitkoncepciu a neviem od coho to mozem mat. niekedy su biele a niekedy priesvitne obcas zapachaju ale malo kedy. Najcastejsie to mam v zime, ked sedim v studenej triede kde je minimalne kurenie a sedi sa v kabatoch. Mozem mat aj niaku chorobu???Prosim poradte mi....

jasminka563

karioll - pokial ma mykozu ako pise, tak gyntima ani dalsie obdobne posvove supky nezaberu, len zbytocne vyhodene peniaze v lekarni

jasminka563

alzbee - co sa tyka uzivatela timejka9999, tak podla toho co pise nie je liecba canestenom absolutne na mieste nakolko symptomy tomu nenasvedcuju (hlavne pachnuci vytok ktory sa pri mykozach s vysokou pravdepodobnostou nevyskytuje) ... akurat co by bola dalsia ktora si krasne buduje rezistenciu na imidazolove preparaty.
len pre ozrejmenie liecby gynekologa - ako prve sa pristupuje k lokalnej liecbe a to vo forme masti, resp suppositorii (vag. tabletky), resp. vyplachov. takze nie je na mieste sa cudovat preco jej dala mast (ina liekova forma ako vaginalna tabletka), nakolko urcite nebola urcena len na vonkajsie pouzitie.

trinityy - kvasinky patria medzi plesne. takze mas pravdu aj ked pouzijes slovo plesne, ale kvasinka je blizsie charakterizovana. a ano, mozu, a sposobuju zapalove ochorenia

winka

Ahojte .. ja som na tom momentálne tiež biedne .. brala som asi pred mesiacom jedne antibiotika a odvtedy mám skoro stále tie hnusné kvasinky .. dostala som od doktora aj lieky, no nejako nezaberajú ..ach jaj:( som zvedavá na výsledky z vyšetrenia.

alzbee

timejka99999: najlepsie spravis, ked pojdes este raz na gyndu a povies jej, ze krem nepomaha a tvoj problem sa zhorsil. osobne nechapem, ze preco ti dala masticku na vytok? ved ked je vytok, tak to znamena, ze nie je nieco vo vnutri v poriadku a tak treba nasadit vnutorny liecbu a nie mazat sa kremom zvonku...ja osobne mam velmi dobru skusenost s Canesten posvovou tabletkou-da sa kupit bez predpisu v lekarni.

timejka9999

Ahoj chcela by som poradit. Mam vytok ktory z pociatku len nepriemne smrdel no teraz to zacalo boliet. Je to dost nepriemne bola som s tym u gynekologicky a ta mi predpisala masticku no nepomaha to nevedeli by ste mi niako poradit ? Ide o to ze som este nedostala kramy a bojim sa ze by som mohla mat neskor problemi !