vytoky

Príspevok v téme: vytoky
lilush

mam problemy s vytokmi, uz to trva dost dlho, vlastne par rokov, od kedy som prvykrat dostala kramy..bola som s tym u gynekologicky, dala mi akesi lieky, nepomohlo, odstupom casu som bola u inej...proste stale mi cosi daju..nic nezaberie a ja to mam stale...vraj u niektoryx zien je to uplne prirodzene a neda sa toho zbavit, napr aj moja mama tym trpi od puberty...
ked som nachladnutejsia alebo cosi sa deje, tak sa to prejavi aj na zmene farby atak podobne..
aj doktorka mi tvrdila ze sa stym neda nic robit, ale ja tomu jednoduxo neverim...
je to neskutocne otravne, ked ste s xlapom a pred tym si stale musite dat sprxu, pre istotu...alebo stale mate taky pocit ze z vas daco tecie...
ma to prestava bavit a fakt netusim co s tym mam robit tak ak poznate nieco nato, pripadne nejaku dobru gynekologicku v blave, prosim dajte mi vediet...vdaka

Ivka 1

Odporúčam laktobacily a piť šťavu z aloe
s jablkom a brusnicami.Dobré by bolo preliečiť sa prírodnými antibiotikami.

aaa21

baby,na zaklade odporucania tu som vyskusala lactobacily.beriem ich asi tyzden aj nieco a citim ze pomalicky mi to odchydza.tak to skuste.lactobacily su dostupne bez receptu v lekarni.a este pri tom pijem caj z mysieho chvostika(rebricka):-)

lusiliu

baby ja naozaj nevjem co s tym ... je to velmi neprijemne :( neexistuju nejake prirodne lieky alebo tak co by pomohlo ? :)

jaja

ja mam s tym tiez problemy.v podstate dost dlhu dobu,ale posledne tri mesiace bol hustejsi,tak som isla ku gynekologovi.brala som aj antibiotika,aj vselijake cipky a kremy a vyplachy.uz presli tri mesiace a u gynekologa som bola 4 krat.na testoch nezistil nic.tiez uz mam nervy,lebo tam mam prist zas.uz sa citim ako pokusny kralik.

aaa21

tampony namocene v jogurte..zaberu ale v posve nemaju prostredie vhodne na prezitie takze po kratkom case sa straca ucinok.mam to odskusane a to iste mi povedal aj lekar

iva 15

mojej sestre poradil lekar ze na vytoky je dobre vkladat si tampon namoceny v bielom jogurte,celkom jej to pomaha.vela zien je citlivych zas na bakterie z konecnika,treba si pri sexe davat pozor.

annika

Ahojte! Ja s tým tiež problémy celé dva roky. Dva roky mám zakaždým aj po preliečení zlý výsledok. Ja osobne mám stále dokola Proteus mirabilis.Doktorka mi povedal, že to je baktéria močového pôvodu. Moč som mala však dobrý, len tieto kultivácie u gynekologičky mám stále zle. Ja sa len bojím či to nemôže mať vplyv napr. na plodnosť alebo tak. Ja ináč nemám žiadne bolesti, len mám páli v podprušku tak týžden pred menštruáciou a tiež v zadu niekde v oblasti obličiek. A používam Lactacyd ten zmiernuje pálenie pošvy. Myslíte, že by som mala ísť aj tak k urológovi, aj keď som mala výsledky moču u praktického dobré?

silika

Ahojte mam ties taky mensi problem mam vytoky ktore niesu velmi prijemne . Moja ginekologicka mi predpisala uz vsetko mozne ale stale mi nic nepomaha .Neviem co mam stym robit rychlo sa podchladym len ked us vydem s pod sprchy a uz to pocitujem.TU Pokosku mam strasne podrazdenu paly to strasne,a svrby to fakt neviem co mam robit.A HLAVNE SA Necitim dobre ak mam s mojim partnerom poh.styk tie vytoky strasne zapachaju. A zistila som uz niekolko krat ze posva mi opuchla.Prosim pomozte mi co by bolo dobre alebo nejake lieky alebo nieco ine dakujem.