Celulitída, ako na ňu?!

alenah

Na celulitidu je vyyyyyyyyyyyyborny pripravok - anticelulitidna sada z Mary Kay. Ucinkuje viditelne, nemusime jej robit reklamu v televizii ani v casopisoch. Kto vyskusa, nelutuje. Kocky z Presova,alebo Kosic, ktore chcete viac info, pripadne aj kupit tuto sadu, piste na stastnaanezavisla@gmail.com. Za opytanie nic nedas.:-)

mengele

Len pre podlozenie mojej teorie, osobne som trenoval 3 baby ktore mali tento problem kazda znich uz viac celulitidu nema ... Ako sa hovori "no pain no game" ...
Krasa boli a byt pekny a krasny zo sexi chrum-chrum postavou musime nieco obetovat ... A urcite to nie je 1500,- Sk Lancome krem proti celulitide ... To su uplne hluposti !!!

mengele

Len pre podlozenie mojej teorie, osobne som trenoval 3 baby ktore mali tento problem kazda znich uz viac celulitidu nema ... Ako sa hovori "no pain no game" ...
Krasa boli a byt pekny a krasny zo sexi chrum-chrum postavou musime nieco obetovat ... A urcite to nie je 1500,- Sk Lancome krem proti celulitide ... To su uplne hluposti !!!

jujky

pre ninja:
a netrpis nahodou ppp???lebo ja som v tvojom veku mala ritku na zahryznutie...a myslim, ze vsetky take mlade babenky pokial su zdrave by mali byt ok, v 17 to spaluje samo ;) samozrejme nehovorim ak niekto ma jednoducho nabeh na obezitu od detstva.

mengele

Baby cvicit je jedna vec a cvicit spravne druha .. vo vseobecnosti vsak plati 70% je strava a 30 % cvicenie .. Jedno bez druheho nema ten spravny 100 % ucinok .. takze ak ste presvadcene ze cvicite spravne pokracujte a upravte spravu, ak mate pocit ze neviete spravne cvicit je dobre si zobrat na par cviceni trenera ... Ten poradi aj s pripadnou (prikladnou) stravou ... COKOLADA nou nie je .. :-) Tak vela stastia a len tak pre osobny boj s celulitidou, osobne pomaha vela drepovat a robit vela vypadou a nebojte sa prihodit aj vahu ...

jujky

juj omylom som odoslala a nedopisala ;D
tato tema tu chybala, ale po prve:
mily dedo vsevedo nechcem byt na teba zla, ale preco nasilu radis, ked si prave ukazal, ze nevies o com je rec, lebo ak by si vedel, nespytas sa ci to nie su strie, lebo celulitida a strie su 2 diametralne odlisne veci.nic v zlom fakt.
no a teraz k teme. Ja mam 20!!! rokov a mam celulitidu, nie som tucna som priemernej az chudej postavy,sportujem tiez doprajem si masaze a aj tak mam strach ako sa ukazem tento rok v plavkach!!to nie je normalne. funguju tie parafinove zabaly a podobne veci co ponukaju kozmeticke salony proti celulitide???baby napiste, ked sa vam podarilo zabojovat s celulitidou.ako na to, privitam kazdu radu...