Celulitída, ako na ňu?!

Glam

ako na celulitidu ? baby skuste zábaly anticellulite od body wraps-u ono sa to nezdá možno na prvý pohľad, ale skúste určite Vás to milo prekvapí...mne to pomohlo na zadnú stranu stehien

tammy

mne sa zatiaľ po troch mesiacoch podarilo zmierniť jej príznaky raným behaním a vmasírovaním oleja z praženej kávy. Ja mám doma tento- feelgood.sk

mirkamiruska

Ahoj, nemám síce silnú celulitídu, ale to aj vďaka športu, ktorý robím. Som gymnastka a od malička som v pohybe, no aj tak minimálne prejavy mám. Vyhrala som jeden kozmetický balíček, v ktorom bol aj peeling s obsahom kávy a som s ním spokojná. Neviem, či je aj v obchodoch, ale majú ho na webe o káve www.kavickujeme.sk. Tak skús mrknúť, možno sa ti zapáči.

vladasam22

mám niekoľko tipov ako sú, Purederm zázračné náplasti na celulitídu , ďalej, AROMEDICA - CELUMED, balzám na ošetrenie celulitídy ,AROMEDICA - CELUGEL , zniženie hromadenia tuku- celulitída , sú to odskúšané veci ,ktoré naozaj fungujú.

Alexa12

Diky, to ma dost zaujalo. Viem zetake nejake osetrenie robili aj v jednom salone u nas, ale bolo to dost drahe, toto bby mohlo byt fajn si zadovazit domov a mat to nastalo ;)

tekvicka-micka

Tiež mi pomohlo piť veľa vody, to je základ určite! :) a potom rôzne masáže, cvičenie (ale ty píšeš že cvičíš), používam taký ultrazcukový prístroj dixo, zjemňuje to pokožku a vyhladzuje celkom fajn :) pri celulitíde treba vždy vydržať

gabona1

Ahoj, ja som schudla a pijem veľmi veľa vody a celulitída je o 80% lepšia. AKoby pomaly mizla. Je to zadržaná voda pod kožou. Treba veľmi veľa vody piť a ono to ide. A ešte lymfo masáž je výborná na celulitídu.