Celulitída, ako na ňu?!

maricenka123

ono sa stava niekedy prave sportovcom, ze maju strie. je to preto, ze im zrazu pribude svalova hmota a pokozka sa roztiahne. ak nebola kremovana, moze sa stat, ze popraska... mne pomaha strie zmiernit krem bepanthen proti striam. som s nim fakt spokojna. a samozrejme cvicit tak, aby sa miesto so strie "hybalo". to pomoze tiez.

jajka

blondinka ako sa zbavit celulitidy rychlo?no nijako sa to neda.taky zazrak este na svete neexistuje.dokonca ani ziadne kremy same od seba nezaberu.cize zacat bud cvicit na dane partie kazdy den doma,rychla chodza je super,strava,veeela tekutin-voda neperliva a byl.caje,obmedzit sladke,kavu a cigarety.pravidelny peeling v sprche+striedava sprcha,masaz so spevnujucim gelom a po takom cca mesiaci-dvoch bude isto nieco vidno.len trpezlivost

mariamaria

haha montrela ano chodim chodim sem tam kuknut...haha...aj uz sa pripravujem v maji na to...jupiiii...

dakujem si zlata ,ze mi pripravis nejaky ten navrh ,ale ja si nepamatam ,ze si mi to pisala...aj som ti odpovedala na to???lebo ja som normalne teraz v soku asi mam ALzheimera...trapaaassss...no nevadi tak uz si to zapamatam...haha...tak ak ti bude lepsie tak mi nejaky ten navrh pripravis??to budes veeelmi zlata...

inac chodim aj na Ceske forum...:) a ako sa ti dari???ako sa zotavujes???ak budes mat nove foto rada si pozriem...a potesim :))))ako to bude so mnou...paaa ved mail vies...

montrela

Ahoj mariamaria, nezabudla si na mna???Ja som ti pred par tyzdnami slubila, ze ked mi bude uz lepsie tak ti pripravim navrh cvicenia a stravovania tusim tiez. ;) tak ked ti este nepomohol mengele, tak ja sa podujmem. Vies ono je to tazke v dnesnej dobe si odbornici nechavaju za to platit, malokto je ochotny.Ach jaj.Chodis este na to druhe forum..ved vies ake myslim ;)

naomie

mariamaria ja viem, ze sa netreba rozculovat, len ked ja to beriem nejak osobne ani neviem preco...tak kto ma zaruceny trik proti celulitide??? :D sem s nim :)

mariamaria

ved ano...ale co s tym narobime...aspon sa mi ta celulitidka zlepsi...ked uz budem aspon ako tak ako bezny clovek cvicit...a ak nie aspon budem mat dobry pocit a vypracovane telo a celulitidu na nohach haha...ale aspon uvidia ,ze sa snazim nieco s tym spravit...hihi ..,no nie.???nech ta nevytacaju taketo temy...tu sa nemame hadat ale si pomahat...:)

naomie

fitnesky maju pred sutazou len svaly slachy a kozu, vies??mizive percento tuku, potom zas priberu trosku ale to sa nestihne prejavit ta tcelulitida a potom zas schudnu, preto nemaju cel, ale obycajne zeny ju maju!!!sama na sebe vies a ked tu pise 20 rocne dievca ze je stihle a ma celulitidu, co je este vitalna ma plno zaujmov a cely den najskor zaplneny cinnostami, tak to je minimalne na zamyslenie. a ked sa ty tej celulitidy ako obycajny clovek zbavis napis prosim o tom! vtedy uverim!!! ked sa jej zbavis, aj popri tom ze mas dieta, staras sa o domacnost a muza, snazis sa vies aj spolocensky zivot tak o tom chcem vediet.
Ja vas nechcem demotivovat, ale idu mi na nervy muzi ktory maju co povedat k temam ako celulitida menzes a pod. a teraz by bolo fayn vratit sa k podsate pre koru bol atema zalozena.....
co vam pomohlo v boji proti celulitude..
este jedna vec, j anetvrdim ze cvicenie je zle! je to najlepsia vec aku poznam , ja tvrdim, ze cvicenie nevylieci uplne celulitidu, teda nie take akemu sa mozu venovat bezny ludia.