Celulitída, ako na ňu?!

naomie

mengele preco mam nodbitne nutkanie smiat sa, ked ma ide presviedcat muz????????????
ked to napise zena bude to uplne ine, ale zatial tu pisu len MUZI o tom ako je to riesitelne, ale este sa nenasla ziadna zena co to vyriesila...je to na zamyslenie co povies???

naomie

megele chod radit homosexualom radsej,tam budes uzitocnejsi.
jujky aj ja sa venujem fitness 2 roky, bola som uz na jednej sutazi...ty sa chystas???cvicis sama alebo pod dohladom trenera??ja mam rovnaky problem, neviem sa zbavit celulitidy, na sutazi to nevidno som nakremovana, ale v lete v plavkach...uz to pocujem tie vtipy ze: nasa fitneska co ma celulitidu, ale inak aj baby co poznam s tym maju problem...mne to pride ze je neriesitelny, ako nevyliecis herpes napr :((

jessika

dakujem jaja,ja len pre info,v skutocnosti sladke potrebujem a nedokazem sa ho vzdat:)))inac sa fakt zdravo stravujem.

mengele

Jessika, ako som uz zdoraznoval, COKOLADA, SLADKOSTI a ine hriechy nie su tou spravnou vyzivou ...
Dam priklad: Idem na obed ... dam si polievku, hlavne jedlo, salat .... idem z obedu a na ulici predavaju palacinky .. dostanem chut ... ok kupim si jednu, dve ale necham zabalit pretoze som prave obedoval. pockam 2 hodiny a dam si palacinky ... citim sa dobre, preco ? Pretoze som sa neprejedol, a zjedol som co som chcel. Takto som ukojil svoji chut na sladke a spravil nieco pre svoje zdravie ... Ale neodporucam jest sladne na vecer, pred spanim a podobne .. preco ? to je na dlhu diskusiu ... :-)

jaja

ak vam mozem odporucit,tak mne sa velmi osvedcil pripravok od Dr. Kelena s nazvom Fitness figure-je to anticelulitidovy gel+zostihlovac.stoji okolo 220SK.ma vyborne zlozenie:listy brectany,kofein,teofilin a rozmarinovy olej-ide o cisto prirodne zlozenie.pouzivam ho uz dlhsiu dobu a je naozaj ucinny.
nedistribujem ho ani nic podobne ak by to niekoho napadlo :o))))len chcem poradit.kupite ho v kazdej dobre lekarni

mengele

Steper a celkovo aerobna cinnost je pekna no v konecnom dosledku neformuje a neodstranuje celulitidu ... V posilovni vidim ako niektory treneri trenuju svoje "obete" (ja tomu tak hovori), uz rok .. ale osobne na nich nevidim ziadnu zmenu ...? pytam sa preco ? Odpoved je jednoducha pretoze to robia za peniaze a je malo dobrych trenerov ktory maju system ... to samotne usilie a konecny efekt ostava stale len na nas .. ako som pisal Strava je 70 % ... :-)