Ktoré lieky na chudnutie sú najlepšie?

bobika 1

pre to jedno kilo som urobila akurat to, že nejem mastne ale nizkokaloricke jedla, inak ta tie tablety alli potrestaju vetrami alebo neprijemnou hnačkou, čo je dokaz, že sa stravuješ zle, samozrejme to nie ich gro, je to len vedlajsí učinok, za úlohu maju zabranovat vstrebavaniu tukov. Uzavriem to tak, že každy chudne podla svojho gusta, mne to vyhovuje momentalne takto. A každemu držím palce aby schudol podla svojich predstav:o))))

dihfa=ef

to si musis predstavit čo vsetko si pre jedno kilo dole musela spravit a to ta prinuti sa obmedzit v jedle. ja tu nevravim o diete ale celkovej zmene stravy, jest zdravo vela zeleniny ovocia, je to krute ale inak to nejde

bobika 1

alli je na trhu cca 2 týždne, aj ten si už stihla? A k tomu cvičeniu....ja cvičím 2x do týždna(viac sa mi pri dvoch detoch neda)

kika32

To je sice dobra rada,a kazdy to samozrejme vie,ze dietou a cvicenim sa chudne. Ale ja uz nevladzem dietovat a cvicit akonahle prestanem o 6 mesiacov je skoro vsetko naspat.

kika32

To je sice dobra rada,a kazdy to samozrejme vie,ze dietou a cvicenim sa chudne. Ale ja uz nevladzem dietovat a cvicit akonahle prestanem o 6 mesiacov je skoro vsetko naspat.

kika32

Ja tiez vravim z vlastnej skusenosti. Tiez som uz vyskusala skoro vsetko dostupne na trhu ale okrem reduxxxu nezabralo nic. Aspon nie tak ako som si to predstavovala

dobra rada

chudnut tabletkami??

to cele sa mi nezda. Mne sa podarilo zhodiť Z 95 kil 35 a bez tabletiek, zamakala som na sebe, (mam nabicyklovaných na rotopéde skoro 3 tisic km) a obmedzila stravu. čo je najdôležitejšie, je mať silnú motiváciu a chuť niečo zmeniť. Ak toto chýba ani milion tabletiek vam nepomoze!!!!!!

bobika 1

ee, nie je pravda, už som kadečo skúšala, viem prečo som schudla a ako ten liek zabera, a jasne, že som upravila aj stravu ale nehladujem a nechce sa mi to tu rozpisovat, ja som dala do priestoru len moju skusenost, každy si musi utvorit nazor podla seba a nie zovšeobecnovat.

kika32

Samotne lieky nezaberaju, napijes sa pohar vody a uz mas to kilo naspat. ked obmedzis stravu tak schudnes aj bez nich