Ktoré lieky na chudnutie sú najlepšie?

mi.b

ahojte v pribehu pol roka som pribrala 6 kil.. od malicka tancujem ale posledneho pol roka to je to presne 20 hod tyzdenne. potrebujem sa vratit na tu vahu co som mala predtym.
prosim poradte mi bud nejake lieky alebo pripravky ktore mi pomozu..dakujem

dada

rachab, pijem dosť, teraz je obdobie čajíkov, tak to sa dá. Sama sa čudujem, že mi to nejak nejde dole, strava je asi takto: ráno biela káva, celozrnné pečivo, desiata ovocie, obed nejaké bielkoviny /vajcia, kuracie mäso, tuniak a pod./ a celozrné pečivo/, večera najneskôr o 17.00 hod. nejaké bielkoviny, no priznám sa, že cez víkend je to horšie, že sú tam prehrešky. Ja som však trpezlivá, zatiaľ nezúfam, že to nie je tak ako som si predstavovala, že to pôjde dolu. Som však sklamaná z toho spaľovača, tam som očakávala, že budú výsledky, lebo myslím, že na tom orbitreku tých 30 minút, potom k tomu pilates asi 25 minút, je na spaľovanie dosť. No uvidíme za nejaký čas, možno sa to pohne.

rachab

Dada cvicim na orbitreku denne 20 minut a vaha mi ide pekne dole (kilo za tyzden). Skus nieco poriesit zo stravou. Pijes dost tekutin?

leila

beriem treti den uz 7 phenylstack a vobec mi to netlmi chut na jedlo co sa mam zabit uz?:(( joooj stale len zrat chcem ja uz nechceeeeeeeem cvicit sa nijak neviem prinutit vobec nijak..skusala som to asi 1000x

erikr

uplne novy produtk na trhu sr - naplasti Jen Fe. iste ucinky, zaruceny uspech. vyrobok odporucaju, predavaju a distribuuju samotni lekari. pre viac info na www.ryban.sk alebo na www.nexeurope.com alebo ma kontaktujte e-mailom.

dada

Ja beriem 7-Phenylstack tretí týždeň, upravila som si stravu, 3 x do týždňa 30 min. na orbitreku a potom pilates, nevidím žiaden úbytok na váhe, akurát naozaj cítim viac energie. Myslím, že nie na každého to účinkuje rovnako.

leila

ja sa chystam zajtra si kupit 7 phenylstack..uz som ho nasla v optime vo vitalande v kosiciach..dufam ze ma to nesklame

mimina321

Ja by som odporučila lkvb6, dá sa objednať na www.lkvb6.sk Emulguje tuky podporuje metabolizmus a prirodzenú tvorbu L-carnitínu, podporuje činnosť štítnej žľazy...a čo je hlavné nie je to riziková syntetika, obsahuje čisto prírodné zložky a môžu ho aj tehotné, takže žiadne riziká vedľajších účinkov. Osobne ho užívam na detoxikáciu spolu s Betavitalom, má výborné čistiace účinky. Ja našťastie nepatrím k tým s nadváhou.