AFTA

veronikaa

propolisova tinktura je velmi dobra-sice stipe,lebo je to liehovy roztok ale je super.propolis ma antibioticke ucinky.ak ste vsak alergicky na vcely, tak sa nesmie.

viky

Som mastičkárka, vyrábam podomácky lieky podľa receptov starých mám. A už nemôžem čítať tie Vaše príspevky o aftách, koľko trpíte. Predávam prípravok Afty 1 len známym a príbuzným, ale ak máte záujem, tak kvapky stoja 205,- Sk, 30 ml. Zatvoria aftu do 2 dní, neštípu a sú v tom len bylinky. Ak máte záujem, napíšte mi adresu na vikynola@azet.sk a ja Vám pošlem vzorku zadarmo poštou. Odskúšajte a potom ak budete chcieť, tak zašlem na dobierku 30 ml fľaštičku. Viky

el nino

Ten Mundisal gél je naozaj to najlepšie na tie afty,neliečené to trápi aj týždeň,s tým gélom to za jeden dva dni prestane aspoň bolieť,doporučujem,nič lepšie zatiaľ nepoznám

kakadu

reagujem neskoro, ale mozno niekomu pomozem.Moj syn uziva Imudon, je len na predpis.Aj ked pomaha,afty sa vracaju!!!

miso

ludia moji mam aftu druhy krat v zivote. a tak nahovno ju mam ze nemozem ani rozpravat a nie to este jest..najradsej by som si hubu vytrhol..je to neprijemne.dufam,ze sa to nebude opakovat casto ako u niektorich z vas.

krpa

aha takze to mams chronicke.no to je dost blbe.skus zmenit doktora.alebo chod na krcne a popros ich ze tvoj doktor ti nevie poradit a ze ci by ti nedal len minutku.