AFTA

chrobacinka

Afty-co s nimi
ja uz viac ako 4 roky vyuziva cisto prirodne produkty pre seba, deti a mnoho svojich znamych, ktore nielen doplnaju co nedostaneme zo stravy ale aj liecia mnohe nase problemy. Mam poruke doma dve dolezite veci a to Candimin(oreganovy olej) a Biomegu 7 (Rakytnikovy olej). Je to nieco uzasne fantasticke, na co kolvek si spomeniete na to to mozete pouzit. Iba,ze Candimin dost stipe tak ho treba riedit a okrem oci pouzit na vsetko. Afty,herpes... to je len odozva na to ,ze nase hrube crevo nie je celkom OK, zacinajte preto ocistou a liecbou creva. Na preliecenie minimalne dvakrat do roka candimin zacinat od 1kvapky a postupne kazdy den pridavat podla toho kto kolko zvladne. Ked si zvyknete a dopracujete sa k davke 10 kv. denne aspon tyzden. Deti samozrejme menej a im odporucam primiesta do lyzicky jogurtu,mliecka... Ja mam osvedcene ked si rozriedim 10kv.do flasticky z rosprasovacom(napr.od florsalminu) a striekam to detom do hrdla,preventivne alebo pri bolesti hrdla. Super to ucinkuje na afty,znecitlivie to a zaroven lieci je to aj prirodne antibiotikum. Funguje aj na bolest uska(j1-2kv na vatu)... Biomega 7 je vhodna dokonca aj do oci a hlavne lieci sliznicu,ktora zacina v nose ustach a konci v konecniku. Tak isto liesi bolesti hrdla,afty,kutiky,hemoroidy,otvoene rany,popaleniny.... Na afty treba niekolko krat do dna drzat v ustach rakytnikovy olej cca30min. Blizsie informacie vam urcite daju na distribucnych centrach Finclubu alebo na telefonnych cislach.Pripadne mozete pisat aj mne chrobakova@gmail.com www.finclub.sk,
www.finclub.sk, www.finclub.sk

Zmeň foto chrobacinka • Dnes o 13:17

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruša samozrejme imunitu posilnovat cely rok, snad mimo leta. A na to je fantasticke Biomare alebo Biomax. Pre nedockavcov alebo vazne chorych trocha drahsie Imunomax,Imunoglukan. Pripominam, co je prirodne to je nam prirodzene a organizmus to vie lepsie vyuzit a prijat a nemusi sa trapit s detoxikaciou chemicky vyrobených liekov.

jaro2

pomáhajú vitamíny skupiny B, vitamín C, vitamín E, Lactobacillus lactis, mne osobne caj Rooibos (Asphalantus linearis) a mimochodom tea tree oil nie je olej z čajovníka ale z melaleuky

učnovkarka

laky prosimta domace palene? alkohol sliznicu este viac oslabi a narusi jej povrch .mozno sa to dobre dezinfikuje to asi ano ale ako liecba to nieje dobre,skusala som to a este sa mi to zhorsilo.mne niekto poradil dokonca aj zubnu pastu,ale tiez to nebolo k nicomu.ten olejcek z cajovnika mi zatial pasuje asi najviac,vysledok sa dostavil takmer behom 24 hod. a to je dost super ked sa mozes uz na druhy den najest a rozpravat,jajajj

zmrzlinka

Ahojte aftari,tak ja som riadne skuseny aftiak.dokonca mi chyba kus jazyka po jednej takej aftovej razii.ja mavam afty pravidelne,fialova vodicka mi nepomaha ani ziadne pripravky z lekarne,nedajboze tie ktore obsahuju lieh,to mi este viac podrazdi sliznicu a to je potom ina kava.najnovsie som vyskusala tea tree oil,zabralo.natrela som si hned v zaciatku,afta sa prestala zvacsovat,ostala malilinka a zahojila sa pocas 2 dni.Zistila som ze sa mi vytvoria po konzumacii rajcin,arasidov a vlasskych orechov a dokonca ked si dam cerstvy ananas,tak do hodiny ich mam v puse aj 6 - zarucene.Takze sa vyhybam tymto potravinam.ale takisto ich sposobuje aj stres a slaba imunita to je jasne.Takze vyskusajte ten olejcek,stoji iba okolo 150sk mavaju aj mensie aj vacsie balenia.pozor na fazifikaty,je ich na trhu vela,kupujte iba v lekarni.vela stastia a usmevov bez aft v ustach!

sara

Ahojte aftári už aj ja partím k vám, mam afty asi týždeň, chodím na injekcie a používam vodičku na afty,ale nepocitujem výrazné zlepšenie.Mali ste už dakto injekcie na afty????.....

nikus

ahojte!!...asi tyzden som chora a v ustach sa mi objavila afta celkom vzadu za zubami, bola som s tym u lekarky a odporucila mi Corsodyl...aby som si usta 2x do dna vyplachovala, a mozem povedat ze mi to pomohlo...tak vyskusajte aj vy...a uvidite...:)