ako bolí pôrod?

bublik

no podla mna kontrakcie bolia ako riadna hnacka ale este ovela viac, najhorsie ked uz citis ze ides tlacit ale este nesmies :-) samotne finale je v pohode v porovnani s kontrakciami a nastrihu sa uz len potesis... ale hned po porode na to zabudnes, neboj, a ubehne ti to rycho. a potom sitie boli ako svina, a potom ked ti sestricka zmyka maternicu a potom ked sa hoji sitie a potom este aspon tyzden ked si sadas :-) ja som najviac trpela den dva po porode :-)

lusilia

No ja sa priklanam k prispevku Alexandry. Jasne, ze potrod boli, ale skor tie kontrakcie, porod uz je len vyvcholenie a velka ulava, od tych neskutocnych tlakov, ja som bola v kontrakciach 12 hod., takze parada. Uz to samotne vytlacenie trvalo tak pol hodku. A tiez som mala epidural a nezabral mi, takze 2,5 litra v prdeli, ale co uz, som poucena.

jajka001

videli ste film Frida? ta mala taku nehodu, v autobuse, tyc ju prepichla naskrz cez lonovu kost - ale uz idem radsej spat, lebo sa to tu zvrhne :)

Fallo

Tato tema by sa mala zmazat,lebo sa zacne zrejme po teme rodit tak akurat v zoologickej zahrade :)
A to je na zamyslenie :))