Náš Jedálniček - bulímičiek

Príspevok v téme: Náš Jedálniček - bulímičiek
klara1222

Ahojte všetky moje.
Dnes ma napadlo čo keby sme sa skúsili liečiť spoločne takýmto spôsobom píšme si čo sme zjedli za deň a každá priradí každej známku.
Možno si tak budeme vedieť reálnejšie zhodnotiť, čo nesmieme a naopak.
viete mne príde že stále jem a jem ael ked sa pozriem na druhých tiež jedia a nepriberú a im tak veľmi závidím, že si z toho nič nerobia ja sa obviňujem za každú blbosť čo zjem aj za jablká......toto je zatiaľ môj dnešní jedálniček

RNG

Karin, bulimia oslabi telo aj zaludocne steny, na zlepsenie travenia by som ti odporucil brat Betain HCL, a proti bolestiam a na regeneraciu zaludocnych stien DGL alebo dumbier.

karin

ajoj mam taku malu otazocku som exbulimicka trvalo to asi rok a pol ako som stym prestala. vzdy po jedle ma zacne ale boliet brucho a je mi na zvracanie tak sa vzdy nejako zamestnam a asi tak po piatych desiatych minutach to prejde a je mi super je to normalne alebo by som mala ist k lekarovi dik

klara1222

ahoj jaja možno to tak vypadá ale cez víkend si plánujem dať aj niečo iné ale bohužial aj tak to skončí na tom istom mieste

evula

Nasratá nula..... trošku ťažko sa mi to píše, ale budiš, ďakujem za typ. Skúsim.
Ale ahojte všetky, už tri dni sa držím sa super jedálničku, skoro ráno ovocie, desiata: jogurt a nejaký ten kúsok celozrnného chleba,obed: maso a zelenina a večera: ovocie a docela to ide.

jaja

klara1222....pocuj moja,pri takejto jednostrannej strave ti zacnu onedlho vypadavat vlasy a kazit sa zuby,pretoze neobsahuje dost roznorodych latok a telu prospesnych vitaminov...ine ovocie nejedavas len jablcka?vies napr. banan by bol fayn,zasyti ta a je lahko stravitelny :)a vobec nejes zeleninu....ked uz nie k jedlu aspon mrkvicku by si si mala dat alebvo kalerabik surovy:)ja len,ze aby sa ti toto stravovanie nevypomstilo....pekny dnik:)

klara1222

dnes
Raňajky 08:30 3dcl mlieka a cereálie jablko a kúsom mandarinky
desiata 11:10 2 jablká dúfam
obed 13:10 zeleninové ryzoto
olovrant 15:10 2 jablká
večera: dúfam, že iba jablká
cvičenie cca 40 min alebo koľko sa mi bude chcieť možno aj viac :)))

klara1222

včera
raňajky: 3dcl mlieka cereálie Fitnes
desiata: jablká
obed: 2x celozrný chlieb a syr Fitnes Karička
olovrant: jablká sušené ovocie, z ktorého mi prišlo maximálne zle a vyzvraciala som ho

včera som zvracala iba 1x a predvčerom 2x taktže pokroky a aj predvčerom aj včera som cvičila 40-50 min na stacionárnom aj dnes chcem inak baby neviete z ktorého alkoholu sa najmenej priberá??naj. kamarátka ma narodky a dnes ideme oslavovať a neviem z čoho najmenej priberiem proísm poradte

evula

tish, dakujem za typ, nalogovala som sa na web stránku a je vypredaná tak skúsim v kníhkupectve. Už skúšam všetko možné.....