Náš Jedálniček - bulímičiek

Príspevok v téme: Náš Jedálniček - bulímičiek
klara1222

Ahojte všetky moje.
Dnes ma napadlo čo keby sme sa skúsili liečiť spoločne takýmto spôsobom píšme si čo sme zjedli za deň a každá priradí každej známku.
Možno si tak budeme vedieť reálnejšie zhodnotiť, čo nesmieme a naopak.
viete mne príde že stále jem a jem ael ked sa pozriem na druhých tiež jedia a nepriberú a im tak veľmi závidím, že si z toho nič nerobia ja sa obviňujem za každú blbosť čo zjem aj za jablká......toto je zatiaľ môj dnešní jedálniček

tish

ahoj klara, ja sa momentalne ucim jest a snazim sa najst si nejaky system, ktory by vyhovoval po kazdej stranke. nie je to lahke a ide to pomaly ale da sa to a pomaly na to nabieham.

takze moj jedalnicek:

ranajky: 6:30 ovsene vlocky, lyzicka soj. mlieka, lyzicka lanovych semienok, trosku kokosu, s troskou vanilkoveho acidka

desiata: 9:30 jablko

obed: 12:30 miska kuskus s bielym cottage cheesom

olovrant: som nestihla, moja chyba, mal byt okolo 15 -15:30

vecera 19:OO celozrne cestoviny s uhorkou, cinskou kapustou a bielym jogurtom

vilaamalka

klara, presne tak ..poliewoocka ma pravdu.. ved ty nejes ziadnu zeleninu ... a jablka, ja mam jablka tiez rada.. jem ich kazde rano na ranajky...uz strasne strasne dlho...a stale mi to chuti..asi ich moj organizmus potrebuje...mam potom aj lepsie travenie.. jablka mozes kludne jest ! a jedz zeleninu.. paradajky, uhorky, paprika, karfiol, brokolica, mrkva.. to ta zasyti a vsetko to ma len zopar kalorii... menej ako syry a chleba, ktore potom stale vyvracias kvoli vycitkam... musis niekde zacat...takto nebudes mat take vycitky... ja to poznam ..

poliewoocka

Klara,skus zacat jedavat ovocie a zeleninu.Zasytia ta a nemaju ziadne tuky,nebudes mat vycitky...vies,ze takto to donekonecna nepojde.Si silna osobnost,len si musis zacat verit.

klara1222

raňajky: 3dlc mlieka a cereálie puding so šlahačkou

olovrant: jablká, tvrdý syr (všetko som sa potom snažila vyzvraciať

obed: jablká a syr (vyzvracané)
olovrant: 3x rožok s maslom a medom (vyzvracané dúfam,že všetko)

večera: trošku vlašských orechov a mandlí

Dúfam,že toto už nevyzvraciam

poliewoocka

Klara,viem,je to tazke,pretoze bulimia je psychicka choroba a zvykla si si na kolobeh jedlo-vycitky-zvracanie-blazenost.Skus zacat s mensimi davkami,jedz pomaly,medzi jedlom si davaj prestavky.Po jedle si lahni a pusti si relaxacnu hudbu.Mysli na nieco prijemne...TY to zvladnes.Si silna osobnost uz len tym,ze si si uvedomila PROBLEM.

klara1222

ďakujem polievočka si zlatá si ma týmto veľmi potešila ale ja si veľa krát poviem niečo a aj tak to skončí úplne inak dúfam, že dnes to bude už konečne iné

vieš ráno sa zobudím a poviem si dnes nie .. dnes to bude ok a budem jesť správe a zídem do kuchyne a končím :((( a zas ten istý kolotoč

poliewoocka

Musis zacat s tym,ze si uvedomis,ze jedlo potrebujes.Je dobre pre tvoju plet,vlasy,vyvin a celkove zdravie.Tym,ze ho vyvratis nic nevyriesis...ludia priberaju z prebytku jedla,ked sa prepchavaju a hlavne vecer.To,ze jes 3x za den primerane davky je potrebne.Este sa vyvijas a rasties,teraz potrebujes vyvazenu stravu.

poliewoocka

Jedz pomaly,kazdy dusok.Neboj sa,ty to zvladnes:)Uvedom si,ze je pre teba potrebna tepla strava.Od tychto "polotovarov" si pokazis metabolizmus...