PORADI NIEKTO 40-TNICKE AKO OMLADNUT ???

weeendyyy

Humienka5 a ked si napisala, ze neriesis zatial nejake esteticke zakroky, to ako myslis, akoze nieco uzivas alebo ako? :) lebo asi som to nezachytila :)

humienka5

smoula presne tak :) je to velka pomoc a hlavne vyhoda, ze teda take neriesim a dufam ze ani nebudem :) i ked ani ta myslienka s tym mladym chlapom nie je zla :) ale predsa len doplnok je doplnok :)

smoula

humienka5 tiez si myslim, ze su fajn. clovek aspon neriesi, teda zatial, nejake tie esteticke zakroky co? :)
co sa tyka vekovej kategorie alebo teda hranice, nie je to nejako limitovane, urcene, ale jasne ze teda do tych 18 rokov je to aj zbytocne, kedze telu v tomto smere nic nechyba :)

Mintenker

Treba zbalit nejakeho mladeho okolo 25-30 rokov respektive si len uzivat.. viete si obaja vymenit skusenosti a hmed budes mat pocit ze si mladsia. Samozrejme silen uzivat a zistis ony zmysel zivota..

Ma_rika

na to som sa inak chcela opytat, lebo som to tu nijak nenasla. ako niektore produkty su od 30, 35, 40... no ak je toto vyzivovy doplnok, mozno by to mohlo byt aj skor

llnzzda

humienka5 no a čo sa týka nejakej vekovej kategórie? to je nejako limitované, obmedzené, alebo si to môže kúpiť hocikto a užívať? prípadne, na aké obdobie sa odporúča ich brať?

humienka5

monchitta to su take kapsulky :) no, ked sa chce zena o seba nejako starat a vidiet pozitivne vysledky, tak si myslim, ze len hydratovat plet pitim cistej vody nestaci :) a preco nie, ak sa da zlepsit kvalita pokozky alebo vlasov aj takymto sposobom, som za :) hlavne v tychto sychravych dnoch.

monchitta

to jer prosim ta nejaky sirup alebo tabletky? nepocula som zatial o nicom takom. ako pit potrebne mnozstvo vody treba a pri tom nejde ani tak o plet ale skor o spravne fungovanie organov a podobne. celkovo by telo malo byt dostatocne, nie vsak prehnane hydratovane

humienka5

len skoda, ze toto si vela zien neuvedomi skor ako je neskoro, vsak? :) ale presne ako pises, nejake doplnky, vitaminy treba nasadit, tam neviem ci velmi pomoze vela vody, mne napriklad pomaha Zeen by Roal Antioxidant, pomaha pekne vypnut plet aj bez toho aby som denne mala pit 4 litre vody :)

Elizabet22

Tak je pravda, ze je toho vela, co je na jednu stranu fajn. Len ako si treba uvedomit a neriesit veci po funuse ako sa hovori. Troska predvidat a starat sa o seba aj o krok dopredu :) Jasne, ze netreba teraz pit neviem kolko litrov vody aby plet naviazala na seba potrebne :) Skor nejake doplnky, vitaminy :)