PORADI NIEKTO 40-TNICKE AKO OMLADNUT ???

smoula

ved to som hovorila, pokial sa clovek o seba stara a vie ze proste postupom casu a vekom koza straca svoju elasticitu a podobne, a zacne nieco pre to robit, pripadne nieco uzivat, je to super. na sebe vidim ucinky po antioxidante pre pokozku od zeen. tak verim, ze su zienky ktorym odvaha nechyba a kludne si lahnu pod noz :) klobuk dole pred takymi :)

adellline

Len vies taketo doplnky zaberu skor na take tie jemne vrasky, no zeby vedeli aj tie hlbsie nejak dobre eliminovat? to by musel byt zazracny pripravok

Katty32

Smoula a prosím ťa to je aký doplnok? To tak pomáha zjemniť vrásky? To by bolo super, lebo ako tiež sa bojím injekcií a neviem si predstaviť, že by som sa mala dať napichať :D

smoula

no asi tak, a ked uz skor by som to skusila riesit prirodnou alebo prirodzenejsou cestou ako sa dat hned rezat. kedze osobne mam pred takymi vecami respekt a aj strach.

monchitta

obdivujem tie zienky, ktore sa rozhodnu ist takto pod noz, lebo je to podla mna velky risk a vysledok vobec nemusi byt taky ako cakas a mnohe to v tvari zeni na nepoznanie a nie teda zakazdym je ten vysledok aj pekny a prirodzeny

smoula

weeendyyy tak vies ako ono ked to podchytis aj take tie prve vrasky a nejake nezrovnalosti na pleti a dlhodobo uzivas doplnok ktori ti pomaha tak takymto sposobom sa da vyhnut roznym zakrokom :)

humienka5

vies co podla mna je fajn, ked sa taketo nieco uziva dlhodobejsie. tiez to tak robim a ako nemam problem :) si na to zvyknes, ze si nieco davas a uz ti to tak nepride a hlavne vies ze je to prirodny doplnok a nie nieco s kadejakymi umelinami :)

llnzzda

@humienka5 ale to treba asi užívať dlhodobejšie či ako to je? keď už vidíš nejaký výsledok tak si dáš pauzu a potom znova pokračuješ? :) ono je niekedy ťažké vyznať sa do užívania produktov, keď je ich veľa a každý sa má nejako inak brať.

adellline

ak mas nejaky overeny recept okrem skalpela, tak by som sa rada pripla. tiez nepatrim k tym zienkam, ktore by si len tak lahli pod noz