Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

marisska

ja beriem minervu prvý mesiac, končím prvé balenie.. zatiaľ som nepocítila žiadne nežiadúce účinky..jedine ma zvykne niektoré dni po užití tabletky bolieť tak zvláštne hlava, ale postupne sa to stráca.. takže som spokojná :)

Naomi88

Ahojte riesim jednu vec a to ze som sa docitala ze do troch az styroch hodin by som nemala zvraciat ani by som nemala mat silnu hnačku ... no a chcem sa opytat ci je velky problem ked ma vcera trosku prehnalo no nie velmi ... mala som si zobrat dalsiu taletku ked to bolo hodinku po uziti tabletky? alebo som aj tak chranena ...prosim poradte mi ...

Naomi88

Ahojte riesim jednu vec a to ze som sa docitala ze do troch az styroch hodin by som nemala zvraciat ani by som nemala mat silnu hnačku ... no a chcem sa opytat ci je velky problem ked ma vcera trosku prehnalo no nie velmi ... mala som si zobrat dalsiu taletku ked to bolo hodinku po uziti tabletky? alebo som aj tak chranena ...prosim poradte mi ...

mimusik

chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s minervou?ja ju beriem prvy mesiac a teraz mam prvu pauzu,zatial pocas uzivania som necitila ziadne zmeny az teraz pocas pauzy mam taku divnu naladu

Naomi88

Fuuu dakujem ...bala som sa ... fakt som stresovala ..v poslednej dobe ma boli zaludok a mala som pochybnosti ..diky za odpoved

Naomi88

Fuuu dakujem ...bala som sa ... fakt som stresovala ..v poslednej dobe ma boli zaludok a mala som pochybnosti ..diky za odpoved