Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

jankaaaaaaaaa

ja som vysadila chloe asi po 9mesiacoch uzivania (to je to iste co minerva a tieto hak sa nesmu! uzivat dlhsie ako 1rok len tak mimochodom) . moja plet po troch mesiacoch vyzerala strasne. nepamatam sa , kedy som taku plet mala.. vlasy mi zacali padat, ale nie nejako extra. schudla som niekolko kil, co bola ta zadrzana voda pocas uzivania hak a nemala som az taku nadmernu chut do jedla ako predtym

lenlub

ahojte beriem antiku uz 4 ROKY..NAJPRV SOM BRALA chloe,po dvoch rokoch mi zmenil na minervu s tynm,z e je to to iste...par kg som pribrala mozno nejake 2-3 nejak som to az tak nevidela ni neriesila...po meneni z chloe na minervu som nepribrala nic...zm ena prebehla plynule a bez problemov....celkovo som s nou bola spokojna vraj mam po nej aj l epsie prsia co som si tiez nejak nevsimla ...a oekne vplyva na plet-...teraz ale riesim iny problem..jej vysadenie..citala som kkadejake komentare no zhanam co najviac infos, tak ak mate niekto info o tom sup sem :) dakujem

maruska123

mishqa to co tu trepes za blbosti, ze vsugeruje...antikoncepcia zadrziava vodu v tele moja zlata, ano tuk sa nepribera, ale voda ano, ale aj voda ma objem aj vahu, tak sa to odrazi aj na tele..ze tebe sa to nestalo, bud len rada, ale je to jeden z neziaducich ucinkov a bohuzial velmi velmi casty

Mishqa

Baby, to že niekto priberie z tabletiek, tak to si len vsugeruje, za to že sa to hovorí. Všetko záleží od toho kto sa o seba ako stará. Ja berem minervu už vyše roka a nikdy som nemala pocit že by som pribrala, dokonca som práveže schudla a váha neklame ;)

Naomi88

noo toto že trošku vodnata bola :( a potom okolo desiatej ma zase trochu prehnalo .... ale tu uz bolo po troch hodinach od uzitia ..... bola som na gynekologii teraz a moj doktor ani sestricka tam neboli ale jedna setricka co vedla robi mi povedala ze kedze ma prehnalo po dvoch hodinach tak tabletka uz nema taky ucinok ..ze si mam davat pozor ...zase raz ma uz tak prehnalo a normalne som mala pohlavny styk bez kondomu ..a nic sa nestalo... toto ze vtedy to nebolo take viac vodnate :( stve ma na tom ze som este len v polovičke blistra a asi sa budem musiet chranit aj nejako inak ...az pokial zacnem brat tabletky z dalsieho blistra ... v poslednej dobe ma často prehaňa ...asi nedavam pozor na to co vecer zjem ... vcera to boli cerealie s mliekom ... :(((

Naomi88

ahojte raz som sa tu uz pytala ci je vsetko ok ked ma prehnalo cca po dvoch hodinach od užitia tabletky .... vtedy som dostala odpoved ze je to ok teraz ma prehnalo zase ale len jedenkrat ...takze je to ok ked ma raz prehnalo ...a po dvoch hodinach?kedze som citala ze by ma nemalo prehnat do troch a styroch hodin od uzitia... som normalne chranena? ja viem ze uz som to tu raz pytala ale potrebujem sa uistit ci je to ok ... stale mam strach ...lebo nemam taku istotu ...

Naomi88

ahojte raz som sa tu uz pytala ci je vsetko ok ked ma prehnalo cca po dvoch hodinach od užitia tabletky .... vtedy som dostala odpoved ze je to ok teraz ma prehnalo zase ale len jedenkrat ...takze je to ok ked ma raz prehnalo ...a po dvoch hodinach?kedze som citala ze by ma nemalo prehnat do troch a styroch hodin od uzitia... som normalne chranena? ja viem ze uz som to tu raz pytala ale potrebujem sa uistit ci je to ok ... stale mam strach ...lebo nemam taku istotu ...

0405

Dnes vysadzam Minervu,brala som ju rok...zo zaciatku v pohode,nepribrala som doteraz,v lete som vsak mala problemy so zilami,ale co je horsie, s poslednymi mesiacmi mam velke depresie. Ja len dufam,ze s novou ant.Sunya sa to zmení....