Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

RNG

DIM(120 mg) a calcium D glucarate (200 mg) znizia hladinu testosteronu u zien.
U muzov znizuju hladinu estrogenu, ktra je pre starsich chlapov skodliva.

janulka1205

ahojte....mne minervu doktor predpisal, pretoze mi zistil vysoku hladinu testosteronu....pred tym som brala brala Triregol co je tiez vysokohormonalna anikoncepcia a po jej vysadeni som kramy nemala 3 mesiace.Ako dovod je ta vysoka hladina testosternonu...nemamte niekto skusenosti s tymto preblemom???ak ano nie je upravenie tejto hladiny hormonu len docasne???dakujem :)

vivieeen

inak jak som ju začala brať teraz v utorok ked som dostala kramy.. ta ma uplne prekvapilo že mi trvali iba dva dni :D toto maximálne nechápem čo ja mam kramy také silne že až.. :D.. a tá nevolnosť ma prešla.. :D a nič neregistrujem také prsia by mohli kusa narásť, nepohnevala by som sa :D..
a ešte jedna otázka.. aj tak na antikoncepiu možem dva-tri poháriky vínka nie? :D

vivieeen

ahojte, od včera som začala brať minervu... a ani nepamätam kedy mi bolo naposledy tak zle.. v noci som sa zobudila na strašnu bolesť brucha a velmi ma napínalo ale nezvracala som.. no ale aj tak to bola hrozná noc.. sa bojím či sa vobec tejto noci vyspím.. dnes som volala aj mojej gyn. ale hovorila že by to malo presť tak dufam..

jankaaaaaaaa

som mimo: urcite lekar mal dovod nato ze ti ju predpisal lebo tato hak sa nepredpisuje ako ochrana proti tehotenstvu. nato su ine hak. minerva sa predpisuje ako liecivo, ale samozrejme je to aj spolahliva antikoncepcia

mataBB

som mimo neverim ze len tak otehotneli ked brali tabletky ..95% zien, ktore beru tabletku a otehotneju, urobili chybu v uzivani...ale to si uz nikto neprizna, vtedy je len antikoncepcia na vine