Mudr. Herman alebo Mudr. Hredzak - umele oplodnenie Kosice

mima23

ahoj mam 22 rokov a chcela by som ist na umele oplodnenie kedze uz nemozem 2 roky otehotniet mala by som otazku od kolkych rokov robia umele oplodnenie

Ivka 1

Na umele oplodnenie je potrebne pripravit aj organizmus aby sa oplodnene vajicko ujalo a aby si mohla tehotenstvo
uspesne ukoncit porodom. Pomaha uzivanie vitaminov /B12 a kyseliny listovej/ na prirodnej baze,potom mineralov a v neposlednej rade aj nenasytenych mastnych kyelin Q3, ktore ovplyvnuju vyvoj mozgu.

Ivka 1

Peter v prvom rade bude potrebne pomoct Tebe ohladom erekcie a nasledne mozete
pokracovat v snahe o splodenie babatka.
S prirodnymi produktami by sa to mohlo
podarit. Su vsak potrebne podrobnejsie informacie. Napis mi na mail, pokusim sa vam pomoct.

tucino

dobry den.som 28 ročny muž pred 12 rokmi som po uraze chrbtice ostal ochrnuty od pasa dole priputani na vozik. asi po 7 rokoch mi museli apmutovat prvu po pol roku druhu nohu koly debubitom oležaninam. po plastickej operacii sa mi tie rani pomali začali hojit ako sa mi hojili tak zarastla aj močova trubica. bol som v levoči vyberat kamene a tam mito povedali.sme uz z mojou družkou splolu 8 rokou a sme velmi zufali chceli by sme mat babetko.lenže mne sa ani nepostavi viskusal som až aj viagru aj ine lieky a nič. preto vas chceme velmi pekne požiadat o pomoc či by sa dalo nejako aby sa mi postavil penis a či sa dako da umelo oplodnit moju družku. chcel by som vas požiadat keby ste mi napisali čo musime podstupit aby nam to všetko višlo.a či sa to vobec da a ako. ani neviete aky som zufali žit so ženou a nemožem ju uspokojit ako chlap.velmi vas tymto prosim o pomoc čo sa v tejto veci da robit a co musime podstupit.bol by som va nesmierne vdačni a štastny.z pozdravom:PETER DEMETER.

Ivka 1

Chapem,ze mas obavy ako donosis a nasledne vychovas dvojcata. Teraz vsak
nad tym nerozmyslaj a radsej sa modli
alebo aspon si praj aby vsetko dopadlo
bez komplikacii ,oplodnenie sa podarilo,
tehotenstvo prebehlo bez problemov a porodila si zdrave babatko. Vies,co by dali za to zeny,ktore uz po treti .....
desiaty krat absolvovali umele oplodnenie a stale nic ? Preto odvahu a ver,ze to bude super aj ked budu dve.
Neboj sa zvladnes to !

leillaa1

Ahojte,rada by som sa niekoho opytala,ako nemysliet na dvojcatka...naozaj si zelam babo,ale dvojcata,toho sa trosku bojim..nemate s tym problem?cakam na schvalenie ziadosti od poistovne,a stale myslim,len na to,co ak nahodou budu dvojcata..