Mudr. Herman alebo Mudr. Hredzak - umele oplodnenie Kosice

mat9

ahojte chcem sa opytat ako dlho treba cakat kym sa rozhodnem ist na umele oplodnenie a kolko to stoji ked chcem ist prvy krat dakujem

baleva

ahojte vie mi niekto poradiť, či mám čakať na výsledky z genetiky,ktoré budu o 2 mesiace a až potom kontaktovať dr.Hermana, alebo už teraz.Urolog.vyšetrenia manžel absolvoval.A kedy sa davá žiadosť do zdravotnej poisťovne na IVF? Ďakujem

Morzsi

moj vek bol 38 preč opýtali sa umelé ale nie? Ano - 11. 8. 2008 okamžite sa vypísala žiadosť , ktorú schválila zdrav poisťovňa a v septembri antikoncepcia + mesiac október - injekcie , 3. 11 odber
7. 11 vkladanie embryií, 18. 11 - pozitívne !!! 20 júla 2009 dievčatko danielka 3300 / 5O cm.
a čo sa týka odmeranosti - to je prosím ich " profesionálne správanie"
lebo tak ako ziapu v BA ...
nemám slov...

mejja

...ahojte... my s manželom tiez chodime do kosic k dr. Hermanovi, zatial nemam z neho ziaden pocit, akurat sa sprava dost odmerane, ale asi ma taku povahu, s manzelom mame za sebou vysetrenia a teraz tento tyzden si ideme pre vysledky, ze ako sme vlastne na tom, aj ked je to dost biedne... xcem sa spytat ci manzelsky par po vysledkoch hned posle na umele alebo este dava nejake lieky a casovy limit pre prirodzené počatie??

Morzsi

ahojte snažiteľky,
mne sa podarilo otehotnieť po 20 rokoch moja malinká je mojím najvačším pokladom na svete v marci budem mať 40 rokov.

čo sa týka vloženia embrií u nás je taký nepísaný zákon že sa vkladá 1 resp 2 embryá maximálne na žiadosť rodičov sa vkladajú 3 embryá , môžu sa uchytiť obe môžu sa aj obe rozdeliť čiže by to potom boli 4 - čatá ale to nie je pravidlo.
keď už viem poradiť daj si vložiť dve lebo z dvoch sa pravdepodobne jedno vždy uchytí. aj mne vkladali dve a uchytilo sa len jedno celý čas som bola "na ústach" - no nebudetge mať dve - čoby dve - desať ich budem mať.
ja som bola na umelom oplodnení v bratislave ( gyn - fiv sr.o ) a všetky informácie nájdete na www. nové dieťa .sk
lulu 1812 neboj sa len ver vydarí sa ! ja viem čo všetky prežívate a ako sa trápite lebo to isté som prežívala aj ja.
budem sa za teba modliť aby vás Pán Boh obdaroval nádrherným zdravým a poslušným dieťaťom tak ako obdaroval mńa. Na vianoce som dala poikrstiť maličkú a pán farár mal príhovor : na počiatku bolo slovo a to slovo bolo u Boha a to slovo sa stalo telom hovoriť že koľko vyslaných myšlienok, prosieb bolo ešte pred tým keď sa malinká narodila. Lulu 1812 večer sa chyťťe za ruky z manželom a povedzte Bohu to čo ítite z čoho máte stracha obavy on vás určite vypočuje tak ako vypočul mňa.
držte sa všetci !!!!

keka

ahojte je tu niekto kto chodi k Hermanovi do gynco care som po konzultacii a neviem co bude nasledovat dalej manzel ma velmi zle vysledky skoro nic mozne len IVF ale mame ist na genetycke testy a este manzel ma chodit k urologovi vie my niekto blizsie povedat ako dlho trva kym pride k tomu umelemu oplodneniu?????????????prosim prosim prosim

lulu1812

Ahojte,píšem po prvý krát. Chcela som sa aj ja podeliť so stresom,ktorý momentálne prežívam. Mám za sebou druhý pokus o umelé plod. Bola som u dr.Hredzáka. Teraz čakám, na budúci piatok mám ísť ráno na krv a povedia mi,či to vyšlo. Už teraz mám strach,kto to neprežije,ten to nevie pochopiť.Mám 28 rokov,nikdy som nemala zdr.problémy a skončila som tak,že mi nevyšla jedna inseminácia a jedno oplod.,tak teraz sama sebe držím palce,aby to mne a manželovi vyšlo. Držím palce všetkým babám,ktoré to tiež musia podstupovať!!!!

Sima sos

...ahoj ludkovia ak mate ake kolvek zdravotne problemy kludne sa na mna obratte viem vam v mnohych pripadoch pomoc. Spolupracujem s lekarmi a mame produkty, ktore pomahaju tak kde uz bezna lieky skoncili.