Mudr. Herman alebo Mudr. Hredzak - umele oplodnenie Kosice

rilu

ahojte vsetci.... ideme na umele oplodnenie ,mam dilemu ku ktoremeu doktorovi mame ist ...herman je odmerany a hredzak neako o nom neviem ....najradsej by som sla do prahy tam mam skvele odorucania ..ale je to daleko... poradte mi prosim ....

antonia2077

Ahojte, neviete mi poradiť mám 33rokov manžel chodí k urologovi, ktorý ho lieči lebo má malý počet spermii, ale na genetike nám povedali že nemáme nárok na umelé oplodnenie lebo som už stará. Neviete mi poradiť či môžme ísť na umelé oplodnenie ak máme už doma 4ročného chlapčeka, ale veľmi túžime ešte po jednom neviem ani urológ, ani gynekologička nám nepovedala o možnosti umelého oplodnenia

nikoletta559

Dobry den.
Uz 2-krat som absolvovala IVF u pána Hermana. Tretí krát to chceme skusit inde...ale nevieme sa rozhodnut, ci v KE u doktora Herdzáka alebo v Heliose v Martine. Neviete mi niekto poradit?

mat 9

ahoj morzsi uz som ti pisala vela odkazou mala som pc v oprave a od vtedy mu sibe budem rada ked sa ozves cau martina frisova

zzzzzzzzzzzz

Ahoj nanic ti su vsetky testy nakolko Herman ti bude robit vsetko este raz trva to cca 4 mesiace ja so si tym presla chodenie hore dole kazdy mesiac nechcel vydiet ani papiere od mojho lekara ...Nakonie ku umelemu oplodneniu ani nedoslo nakolko sme mali iny problem... No ako clovek netusim aky je ale mne sa osobne napacilo jeho spravanie pocas 4 mes. sme tam chodili a nechcel nam nic povedat az na koniec nam povedal ze um. opl. nebude mozne ... zaplatili sme 50 eura za testy , jeho spravanie sa mi moc nepacilo a urcite druhy krat by som tam uz nesla ... skusili sme to sami tvrdil mi ze nkdy neotehotnniem lebo mam zrasty bola som aj po HSG a nic. No neskor som otehotnela a ale potratila... takze to skusame sami... a to co mi doktor tvrdil nebola pravda...

mat9

ahoj morzsi moj e mail je martina.frisova zavinacslovanet.sk prepac mame novy pc a neviem dat na klavesnici zavinac dakujem za radu a pomoc